› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Bieda aż miejsc parkingowych brak i kosze pełne! Mało,jest jeszcze oburzenie,że Ruski im... ~ gośćJest drożyzna. W końcu ktoś napisał prawdę. Propaganda, że niby jest lepiej. Jest lepiej, bo... ~ ZbyszekNa Youtube jest fajny filmik oni muszą być na prawdę głodni:https://youtu.be/H8pgR4OlH0U ~ Akcjat4 Trochę mnie to dziwi, bo komunikację oblegają same emeryty z wózkiem. Co wy dzień w dzień... ~ gośćTylko milicyjna guma nauczy hołotę kultury! ~ gośćNiech Elbląskie Stowarzyszenie Sympatyków Sportów Zimowych zadeklaruje się że bez względu na... ~ Misia KasiaBędziesz siedział za ten wał. 3700 podpisów za, na 100 tysięcy mieszkańców. Dla 4 tys. ludzi... ~ kkk(...) Infrastrukturę narciarską należy przejąć od upadającego podmiotu za symboliczną... ~ Robert KolińskiŻebyśmy dobrze się zrozumieli - miasto Elbląg chce odkupić od prywatnej firmy (nieudolnie... ~ Robert KolińskiJakie zainteresowanie? hehehehe ~ lulRacja, co robi urząd miasta w takim wypadku ? ~ maxx44Urząd miasta - wstyd! ~ ObywatelRównież jestem zdania, że fototapety są nadal modne. Mi przypadły do gustu fototapety z... ~ gładkaPrzeciez to nie jest dewastacja z jednego weekendu. Najprawdopodobniej tam nigdy nie bylo sprzatane... ~ ElblazankaŻeby zniszczyć plac zabaw. Co to za motłoch to zrobił? Takich ludzi powinno się kastrować,... ~ AntyWszystko zniszczone przez te dzieciaki z tej bursy piją palą i i niewiadomo co jeszcze a dyrekcja... ~ Daleko mieszkam a wiempodwórko na rogu ulicy Freta i Stawidłowej miasto nic tu nie zrobiło od wojny mieszkańcy... ~ novak ZAWODZIE ta cała dzielnica jest tak zdewastowana że nawet nie wiadomo czy to jeszcze Elbląg czy... ~ novak

Tylko u nas: widok, który zapiera dech w piersiach (foto)

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    1.04.2016
Bartłomiej Ryś
komentarzy 16 ocen 2 / 100%
A A A
41 zdjęć fot. Bartłomiej Ryś

Dzięki uprzejmości firmy Erga, która bezpośrednio zajmuje się sprzedażą mieszkań w Kamienicy Marszałka, mogliśmy wykonać przepiękne zdjęcia przedstawiające widok z dachu powstającego budynku. Już zazdrościmy przyszłym lokatorom, którzy będą mogli tu grillować, spędzać Sylwestra i rozkoszować się panoramą całego Elbląga.

Naprawdę całego – z dachu powstającej Kamienicy Marszałka dojrzymy Górę Chrobrego, CH Ogrody, osiedle Nad Jarem i Zawada, most Unii Europejskiej, odległą kilka kilometrów farmę wiatrową... to jedynie kropla w przepięknej panoramie Elbląga.

Dzięki uprzejmości firmy Erga mogliśmy wykonać niezwykłe zdjęcia, które prezentujemy poniżej. Już dziś zazdrościmy przyszłym lokatorom – dach, z którego wykonywaliśmy fotografie będzie w pełni zaadoptowany. Powstanie tam ogród i elektryczny grill, gdzie właściciele mieszkań będą mogli odpocząć przy grillowaniu oraz podziwiać panoramę miasta z najwyższego piętra budynku. Co więcej, widok i to miejsce będzie zarezerwowane wyłącznie dla mieszkańców Kamienicy Marszałka – tylko oni będą w posiadaniu specjalnej karty otwierającej drzwi na dach.

Chociażby przywitanie Nowego Roku w takim miejscu jest z pewnością niesamowitym przeżyciem.

Jak informuje nas przedstawiciel Ergi, nadal można zapoznać się z ofertą kupna mieszkania w tym miejscu. Pełny opis inwestycji wraz z cenami można znaleźć na stronie internetowej dewelopera – www.erga.biz.pl

 

ilość zdjęć 41 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 4
  BRAK SŁÓW
Komentarze (16)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kk
ponad rok temu ocena: 75%  16
Super ze w naszym mieście budują nowoczesne budynki. Aż serce pęka, ze to miasto rozwija sie tylko za sprawa deweloperów.
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ma
ponad rok temu ocena: 33% 15
Jakich deweloperów? Kilka nowych budynków na krzyż.
~ seba
ponad rok temu ocena: 50% 14
KK to chyba pracownik jednego z tych (trzech na krzyż) deweloperów, że się tak zachwyca!
~ tt@tt.wp.pl
ponad rok temu ocena: 54%  13
dechu tu nic nie zapiera. Zdjęcia marne jak ich autor.
odpowiedz oceń komentarz 7 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zbjunic
ponad rok temu ocena: 44%  12
współczuję ludziom, którzy będą mieszkali w tym budynku. 0 spokoju. dookoła ulice. jeden cyrk.
odpowiedz oceń komentarz 7 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lkll
ponad rok temu ocena: 100%  11
Chętnie bym jeszcze zobaczył widoki z nowego budynku sądu. Tam jest jeszcze wyżej.
odpowiedz oceń komentarz 11 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Świadek
ponad rok temu ocena: 83%  10
Proponuję zrobić tam taras widokowy z lornetkami. Nie byłoby problemu z wejściem w niedzielę, a kwota z biletów obniżyłaby koszty utrzymania budynku.
odpowiedz oceń komentarz 5 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ eko
ponad rok temu ocena: 59%  9
No pięknie, świetne widoki: samochody, ulice, rynek, tramwaj, ulica, samochody, rynek, rynek, ulica, ulica dwupasmowa, samochody, świetnie tylko jak tam mieszkać i odpocząć po pracy? Grilla to będą mieli na co dzień od spalin tego cudownego miejsca! Sylwester również od 4 rano do 24 tramwajowy i samochodowy jazgot! Zazdrościmy już .... chyba współczujemy przyszłym lokatorom.
odpowiedz oceń komentarz 13 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mleko
ponad rok temu ocena: 56% 8
ciekawe gdzie ty mieszkasz cwaniaczku z pekasu. Rynek, rynek, rynek tak bardzo uciążliwy. ( 5 razy jeszcze go wymień, bo za mało) Smog gorszy niż w Pekinie i w ogóle wszystko jest do d... Tylko ty przebiegły geniusz najlepszych wyborów mieszkasz pewnie w okolicy z widokiem na piękne lasy, czystym powietrzem z dala od wszelkiego ruchu samochodowego. Aha i pewnie prąd czerpiesz z prywatnej farmy wiatrowej.
oceń komentarz 10 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mew
ponad rok temu ocena: 58% 7
Ty się " mleko" nie podniecaj! Eko ma rację czym się tu zachwycać? Z komina Elektrociepłowni jest jeszcze lepszy widok ale czy chciałbyś tam mieszkać? Lokalizacja rzeczywiście mało atrakcyjne. Jedno z najruchliwszych skrzyżowań w Elblągu. Artykuł napisany chyba dla pomocy w sprzedaży tych mieszkań!
~ osp
ponad rok temu ocena: 75%  6
Tam będzie można grillować?
odpowiedz oceń komentarz 6 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Redaktor Żbik
ponad rok temu ocena: 50%  5
Ten cały "inwestor" to jakieś nieporozumienie. Ten budynek pasuje tam jak świni siodło, urbanista, który to zatwierdził powinien iść siedzieć.
odpowiedz oceń komentarz 11 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
ponad rok temu ocena: 55% 4
Twoje komentarze to jakieś nieporozumienie, już dawno powinieneś przestać pisać albo pójść siedzieć.
~ ciekawski
ponad rok temu ocena: 73%  3
a gdzie ludzie mieszkający tam będą parkować samochody ?
odpowiedz oceń komentarz 8 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Parkingowy
ponad rok temu ocena: 73% 2
Prawdopodobnie na specjalnych balkonach przy każdym mieszkaniu. :-D
~ hasło-qwerty :)
ponad rok temu ocena: 64%  1
Noooo widok rzeczywiście ładny jak i pewnie cena za metr hehe
odpowiedz oceń komentarz 9 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.