› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ludziom sie w dupach po przewracalo.. a te restrykcyjne wymogi to pewnie unijne.. Robic z dzieci... ~ DuffTA RAKIETA TO BARDZIEJ BEZPIECZNA NIŻ TE CO SĄ ZROBIONE Z LINEK KTÓRE SĄ NA PLACACH ZABAW ... ~ hANIAZa moich czasów dzieciństwa, skakało się z drzew i z garaży i nikt nigdy sobie krzywdy nie... ~ gjvJakie normy musi spełnić by została dopuszczona do zabawy,idąc tym tokiem myślenia gra w klasy... ~ dziadekGdy uczyłem się w ZSZ nr1 na Blacharskiej, od tyłu działała spółdzielnia której nazwy nie... ~ zxJak by nie patrzeć zostaje tylko internet. ~ janCiekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba Wanga

Tylko u nas: widok, który zapiera dech w piersiach (foto)

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    1.04.2016
Bartłomiej Ryś
komentarzy 16 ocen 2 / 100%
A A A
41 zdjęćTylko u nas: widok, który zapiera dech w piersiach (foto) fot. Bartłomiej Ryś

Dzięki uprzejmości firmy Erga, która bezpośrednio zajmuje się sprzedażą mieszkań w Kamienicy Marszałka, mogliśmy wykonać przepiękne zdjęcia przedstawiające widok z dachu powstającego budynku. Już zazdrościmy przyszłym lokatorom, którzy będą mogli tu grillować, spędzać Sylwestra i rozkoszować się panoramą całego Elbląga.

Naprawdę całego – z dachu powstającej Kamienicy Marszałka dojrzymy Górę Chrobrego, CH Ogrody, osiedle Nad Jarem i Zawada, most Unii Europejskiej, odległą kilka kilometrów farmę wiatrową... to jedynie kropla w przepięknej panoramie Elbląga.

Dzięki uprzejmości firmy Erga mogliśmy wykonać niezwykłe zdjęcia, które prezentujemy poniżej. Już dziś zazdrościmy przyszłym lokatorom – dach, z którego wykonywaliśmy fotografie będzie w pełni zaadoptowany. Powstanie tam ogród i elektryczny grill, gdzie właściciele mieszkań będą mogli odpocząć przy grillowaniu oraz podziwiać panoramę miasta z najwyższego piętra budynku. Co więcej, widok i to miejsce będzie zarezerwowane wyłącznie dla mieszkańców Kamienicy Marszałka – tylko oni będą w posiadaniu specjalnej karty otwierającej drzwi na dach.

Chociażby przywitanie Nowego Roku w takim miejscu jest z pewnością niesamowitym przeżyciem.

Jak informuje nas przedstawiciel Ergi, nadal można zapoznać się z ofertą kupna mieszkania w tym miejscu. Pełny opis inwestycji wraz z cenami można znaleźć na stronie internetowej dewelopera – www.erga.biz.pl

 

ilość zdjęć 41 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 4
  BRAK SŁÓW
Komentarze (16)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kk
ponad rok temu ocena: 75%  16
Super ze w naszym mieście budują nowoczesne budynki. Aż serce pęka, ze to miasto rozwija sie tylko za sprawa deweloperów.
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ma
ponad rok temu ocena: 33% 15
Jakich deweloperów? Kilka nowych budynków na krzyż.
~ seba
ponad rok temu ocena: 50% 14
KK to chyba pracownik jednego z tych (trzech na krzyż) deweloperów, że się tak zachwyca!
~ tt@tt.wp.pl
ponad rok temu ocena: 54%  13
dechu tu nic nie zapiera. Zdjęcia marne jak ich autor.
odpowiedz oceń komentarz 7 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zbjunic
ponad rok temu ocena: 44%  12
współczuję ludziom, którzy będą mieszkali w tym budynku. 0 spokoju. dookoła ulice. jeden cyrk.
odpowiedz oceń komentarz 7 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lkll
ponad rok temu ocena: 100%  11
Chętnie bym jeszcze zobaczył widoki z nowego budynku sądu. Tam jest jeszcze wyżej.
odpowiedz oceń komentarz 11 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Świadek
ponad rok temu ocena: 83%  10
Proponuję zrobić tam taras widokowy z lornetkami. Nie byłoby problemu z wejściem w niedzielę, a kwota z biletów obniżyłaby koszty utrzymania budynku.
odpowiedz oceń komentarz 5 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ eko
ponad rok temu ocena: 59%  9
No pięknie, świetne widoki: samochody, ulice, rynek, tramwaj, ulica, samochody, rynek, rynek, ulica, ulica dwupasmowa, samochody, świetnie tylko jak tam mieszkać i odpocząć po pracy? Grilla to będą mieli na co dzień od spalin tego cudownego miejsca! Sylwester również od 4 rano do 24 tramwajowy i samochodowy jazgot! Zazdrościmy już .... chyba współczujemy przyszłym lokatorom.
odpowiedz oceń komentarz 13 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mleko
ponad rok temu ocena: 56% 8
ciekawe gdzie ty mieszkasz cwaniaczku z pekasu. Rynek, rynek, rynek tak bardzo uciążliwy. ( 5 razy jeszcze go wymień, bo za mało) Smog gorszy niż w Pekinie i w ogóle wszystko jest do d... Tylko ty przebiegły geniusz najlepszych wyborów mieszkasz pewnie w okolicy z widokiem na piękne lasy, czystym powietrzem z dala od wszelkiego ruchu samochodowego. Aha i pewnie prąd czerpiesz z prywatnej farmy wiatrowej.
oceń komentarz 10 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mew
ponad rok temu ocena: 58% 7
Ty się " mleko" nie podniecaj! Eko ma rację czym się tu zachwycać? Z komina Elektrociepłowni jest jeszcze lepszy widok ale czy chciałbyś tam mieszkać? Lokalizacja rzeczywiście mało atrakcyjne. Jedno z najruchliwszych skrzyżowań w Elblągu. Artykuł napisany chyba dla pomocy w sprzedaży tych mieszkań!
~ osp
ponad rok temu ocena: 75%  6
Tam będzie można grillować?
odpowiedz oceń komentarz 6 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Redaktor Żbik
ponad rok temu ocena: 50%  5
Ten cały "inwestor" to jakieś nieporozumienie. Ten budynek pasuje tam jak świni siodło, urbanista, który to zatwierdził powinien iść siedzieć.
odpowiedz oceń komentarz 11 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
ponad rok temu ocena: 55% 4
Twoje komentarze to jakieś nieporozumienie, już dawno powinieneś przestać pisać albo pójść siedzieć.
~ ciekawski
ponad rok temu ocena: 73%  3
a gdzie ludzie mieszkający tam będą parkować samochody ?
odpowiedz oceń komentarz 8 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Parkingowy
ponad rok temu ocena: 73% 2
Prawdopodobnie na specjalnych balkonach przy każdym mieszkaniu. :-D
~ hasło-qwerty :)
ponad rok temu ocena: 64%  1
Noooo widok rzeczywiście ładny jak i pewnie cena za metr hehe
odpowiedz oceń komentarz 9 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.