› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Warto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ jan

Ubezpieczenie oszczędnościowe Start w Życie

› bieżące 6 miesięcy temu    21.11.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ubezpieczenie oszczędnościowe Start w Życie

Dziecko należy chronić od chwili poczęcia aż do wejścia w dorosłość, a czasem nawet nieco dłużej. Rodzic nigdy nie przestaje troszczyć się, bez względu na wiek potomka – tym bardziej więc powinien zadbać o jego przyszłość finansową. Uczmy dzieci, że to nie pieniądze są w życiu najważniejsze, ale jednocześnie zadbajmy, by im nie zabrakło ich!

Pieniądze dla dziecka

Rodzic zobowiązany jest prawem do pielęgnowania dziecka i zapewniania mu wszelkich środków do życia oraz edukacji i rozwoju, jakie są niezbędne w jego przypadku. Oprócz tego, rodzice mają jeszcze wiele innych możliwości wpływania na to, jak ich dziecku będzie się powodziło w życiu i jak dobry będą miały start w dorosłość. Wśród specjalistów panuje pełna zgodność co do tego, że dzieci powinny znać wartość pieniądza, i nie wolno ich rozpieszczać, dając wszystko, czego tylko sobie zażyczą. Zdecydowanie, czym innym jest jednak kupowanie dziecku kolejnych modnych gadżetów, a czym innym realne wpływanie na powiększanie ich kapitału, który otrzymają, wchodząc w dorosłość. Gdy dziecko ukończy 18 lat lub zakończy edukację, musi samo zatroszczyć się o siebie. Osiągnie w życiu tym więcej, im więcej jego rodzice zainwestują w jego rozwój, wychowanie i edukację. Poza tym, mogą zainwestować w coś jeszcze – fundusz powierniczy dla dziecka.

Czym jest fundusz powierniczy?

Jest to sukcesywne odkładanie na specjalne konto pieniędzy dla dziecka, które otrzyma ono po spełnieniu określonych warunków – najczęściej po upływie czasu określonego w umowie. Jakie realne korzyści przynosi oszczędzanie na fundusz powierniczy dla dziecka? Poprzez odkładanie niewielkich kwot od któregoś roku życia dziecka lub od jego urodzenia, w ciągu kilku lat można uzbierać niebagatelną sumę, a przez kilkanaście lat oszczędzania – kwotę, która swobodnie wystarczy na start w dorosłe życie. Gdyby okazało się, że w wyniku jakichś trudności sytuacja materialna rodziców pogorszy się, rodzice nie zostają bez funduszy na wychowanie i opiekę nad swoim dzieckiem. Jeśli uda im się dotrwać w oszczędzaniu na takim funduszu aż do ukończenia przez dziecko studiów – uzbierana kwota może sięgnąć takiej, przy której uzyskanie kredytu hipotecznego z wkładem własnym nie będzie problemem, a tym samym dziecko już na starcie w dorosłości będzie miało zapewniony własny dom.

Fundusz powierniczy dla dziecka przy obecnych możliwościach, jakie otwiera przed rodzicami program Rodzina 500+, daje opcję zgromadzenia ogromnego kapitału na start, bez jakichkolwiek rezygnacji z dotychczasowych przyjemności czy obniżania statusu życiowego. Ubezpieczenie oszczędnościowe „Start w życie” to dla dziecka ubezpieczenie na życie połączone z funkcją oszczędzania, w którym zebrany kapitał zostanie wypłacony po określonym czasie, bez względu na to, co przyniesie przyszłość. Masz też pewność, że dziecko dzięki regularnym, ustalonym wcześniej kwotom, jest ubezpieczone na różne nieszczęśliwe okoliczności. Każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka jak najlepszej przyszłości i najlżejszego startu w życie – a zatem wykupienie takiego ubezpieczenia może stać się doskonałym krokiem ku zabezpieczeniu przyszłości ukochanego dziecka.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.