› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qaz

Urodziny w lokalu – dla kogo?

› bieżące 5 miesięcy temu    8.01.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Urodziny w lokalu – dla kogo?

Urodziny to jeden z ważniejszych dni, który świętujemy raz do roku. Zależy nam na tym, aby to ważne wydarzenie miała odpowiednią oprawę. Najczęściej świętujemy w gronie rodziny oraz przyjaciół, a coraz częściej z zacisza domowego przenosimy się z imprezą do wynajętego, specjalnie w tym celu, lokalu.

Kiedy warto zorganizować urodziny w lokalu

Urodziny zorganizowane w lokalu mają zdecydowanie więcej plusów niż minusów. Jest to rozwiązanie dobre tak naprawdę dla każdego, kto dysponuje odpowiednim budżetem. Takie przyjęcie urodzinowe w lokalu może być zorganizowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. 

Urodziny przeznaczone dla dzieci z pewnością warto wzbogacić o zabawy i różne inne atrakcje. Dobrym pomysłem jest wynajęcie na ten czas animatorki lub animatora, którzy sprawią, że żaden z uczestników zabawy nie będzie się nudził, a te wspólnie spędzone chwile będą wyjątkowe. Oczywiście nie może zabraknąć punktu kulminacyjnego urodzin czyli bajecznego tortu oraz wręczania prezentów solenizantowi czy solenizantce. 

Impreza urodzinowa połączona z zabawą taneczną sprawdzi się w przypadku młodzieży. Szczególnie chętnie organizujemy 18-ste urodziny właśnie w lokalu wynajętym na wyłączność. Lokal taki powinien zawierać strefę tzw. wypoczynkową, z dużym stołem, przy którym można rozmawiać oraz spożywać posiłki, a także parkiet przeznaczony do tańczenia. Niekiedy można trafić na miejsce dwupoziomowe, które doskonale łączy te dwie funkcje. 

Urodziny dla nieco starszych gości, już nie w wieku nastoletnim, również powinny uwzględniać miejsce do spożywania posiłków, jak i takie na tańce. Wiek w tym przypadku nie ma znaczenia, ważne jest natomiast dopasowanie muzyki do jej odbiorców. Dobrze jest też, aby lokal taki posiadał  taras lub ogródek, w którym można się przewietrzyć czy też np. zapalić papierosa. 

Lokal sprawdzi się również w przypadku urodzin – niespodzianki. Można je zorganizować w pełnej tajemnicy przed solenizantem, a takie przyjęcie będzie z pewnością bardziej efektowne niż to urządzone w domu. W poszukiwaniach miejsca na urodziny pomoże Ci serwis W Lokalu, gdzie znajdziesz miejsce na urodziny w Warszawie i każdym innym mieście w Polsce. Oferty możesz przefiltrować według ceny, lokalizacji i możliwości lokalów.

Zalety urodzin w lokalu

Urodziny organizowane w lokalu mają praktycznie same zalet, oczywiście nie uwzględniając kosztów, które musimy ponieść za organizację takiej imprezy. Z pewnością nie jest to najtańsza z opcji, ale warta swojej ceny. Przyjęcie urodzinowe w lokalu można dopasować do swoich potrzeb. Może to być impreza zamknięta, bez obsługi, na którą np. przynosimy własne jedzenie oraz picie lub też taka, gdzie możemy skorzystać z restauracyjnego menu oraz pomocy w serwowaniu posiłków. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy. Szeroka oferta lokali pozwala na wybór takiego w odpowiedniej lokalizacji i estetyce, która nam odpowiada. Z pewnością inny lokal sprawdzi się w przypadku 18-stych urodzin, a inny podczas 40-stki. Impreza w lokalu w dużym stopniu eliminuje konieczność sprzątania po sobie, co po kilkugodzinnej zabawie może być problematyczne. Niekiedy również nie musimy zajmować się dekorowaniem sali, bo obsługa zrobi to za nas lub też miejsce jest na tyle eleganckie, że nie wymaga dodatkowych ozdób. Ważne jest, aby salę dobrać odpowiednio do ilości zaproszonych osób. Koniecznie również przed przyjęciem zapoznajmy się z menu, które mamy do wyboru. Niezbędne będzie zasmakowanie potraw i wybór tych, które najbardziej przypadną nam do gustu. Jeżeli lokal nie jest częścią restauracji możemy zdecydować się na catering dostarczany przez inną firmę.  Zwróćmy również uwagę na dodatkowe opcje tkj. toaleta, ogródek, sprzęt muzyczny. Przed wynajęciem lokalu, nawet jeżeli strona internetowa jest bardzo rozbudowana, warto zobaczyć to miejsce na żywo. Sprawdzić rozkład pomieszczeń oraz upewnić się, że stan ze zdjęć czy filmików jest stanem rzeczywistym. 

Urodziny w lokalu wkradają się do łask. Zorganizowanie takiego przyjęcia jest praktycznie bezproblemowe i daje wiele możliwości. To oszczędność czasu i większa pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Duża konkurencyjność na rynku sprawia, że opcja ta powoli staje się dostępna na każdą kieszeń. Przygotowania do takiej imprezy lepiej rozpocząć wcześniej, tak aby termin nie kolidował z dostępnością idealnego lokalu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.