› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Urządzamy pokój dziecka – tapeta księżyc i inne bajkowe tapety!

› bieżące miesiąc temu    1.09.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Urządzamy pokój dziecka – tapeta księżyc i inne bajkowe tapety!

Kiedyś, za stworzenie bajkowej krainy w pokoju dziecka, trzeba było sporo zapłacić. Chyba że ktoś sam potrafił malować piękne freski ze skrzatami i bajkowymi krajobrazami. Dzisiaj każdy może stworzyć taką cudowną krainę w pokoju swojego dziecka. Wszystko za sprawą wysokiej jakości tapet graficznych. Co najważniejsze, wybór bajkowych tapet jest duży i z pewnością znajdziemy coś, co nasze dziecko pokocha!

Tapeta księżyc do pokoju dziecka

Motyw księżyca należy do jednych z najbardziej uniwersalnych i zaczarowanych. Fascynacja srebrnym globem towarzyszy dzieciom od bardzo wczesnych lat życia. Kto nie zasłuchiwał się w dzieciństwie w historię Twardowskiego i nie wypatrywał go siedzącego samotnie na księżycu.

Dzieci uwielbiają tematykę związaną z niebem, zarówno tym nocnym, jak i dziennym. Jednak to nocne niebo wraz z rozsianymi po nim gwiazdami i srebrnym księżycem, jest szczególnie fascynujące. Dlatego też tapeta księżyc jest jedną z bardziej lubianych, a za sprawą ciekawej kolorystyki oraz wielu innych elementów, jest dla dziecka niezwykle inspirująca.

To jednak nie wszystko, ponieważ tapeta księżyc zaprojektowana przez Lajka Studio jest tapetą personalizowaną, którą można dobrać pod kątem znaku zodiaku swojej pociechy. Dodatkowo tak jak inne bajeczne tapety oferowane przez Lajka Studio, tę także możemy dopasować pod kątem rozmiaru i rozmieszczenia poszczególnych elementów do wielkości oraz kształtu pokoju dziecka.

Źródło: https://lajkastudio.pl/produkt/nocowanie/

Jak dobrać rozmiar tapety?

Rozmiar bajecznych tapet od Lajka Studio dobiera się przy zakupie. Wystarczy wskazać długość i wysokość ściany lub zgłosić niestandardowe wymiary tapety. W przypadku niestandardowych wymiarów istnieje możliwość dopasowania tapety zarówno do skosów pomieszczenia – jeśli jest ono zlokalizowane na poddaszu, jak i do umeblowania pokoju – wtedy najważniejsze elementy tapety są umieszczane w widocznym miejscu.

Oprócz rozmiaru i rozmieszczenia elementów można także dobrać odpowiednią tonację tapety, co również pozwoli dopasować ją do istniejącego już wyposażenia lub innych elementów wystroju pokoju. Co najważniejsze, tapeta księżyc to tylko jedna z wielu oferowanych bajkowych tapet, oprócz tego mamy wybór wielu innych ciekawych grafik.

Inne ciekawe bajeczne tapety

Wśród bajkowych tapet znajdziemy wiele ciekawych grafik, inspirowanych zarówno podmorskimi krainami, jak i zaczarowanymi lasami, magnetycznym księżycem czy pełnymi magii przestworzami. Bajeczne tapety można wybierać zarówno pod kątem konkretnych motywów, jak i kolorystyki. Wiele z nich jest uniwersalnych, ale wśród nich znajdziemy także bajeczne tapety dla dziewczynek i bajkowe tapety dla chłopców. Na życzenie projektanci Lajka Studio mogą stworzyć całkowicie indywidualną grafikę.

Niezależnie od tego, na jakie bajeczne tapety do pokoju dziecka się zdecydujemy, możemy być pewni wysokiej jakości ich wykonania oraz bezpieczeństwa. Są one bowiem produkowane z bezpiecznych i atestowanych materiałów, dlatego mogą być używane nie tylko w domach, ale także w żłobkach, szkołach, przedszkolach oraz wszędzie tam, gdzie dzieci mogą czerpać z nich radość oraz inspirację.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.