› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Mnie polecono fototapety, które powiększają wnętrze i kupiłam taką i co ciekawe... ~ Mała miBieda aż miejsc parkingowych brak i kosze pełne! Mało,jest jeszcze oburzenie,że Ruski im... ~ gośćJest drożyzna. W końcu ktoś napisał prawdę. Propaganda, że niby jest lepiej. Jest lepiej, bo... ~ ZbyszekNa Youtube jest fajny filmik oni muszą być na prawdę głodni:https://youtu.be/H8pgR4OlH0U ~ Akcjat4 Trochę mnie to dziwi, bo komunikację oblegają same emeryty z wózkiem. Co wy dzień w dzień... ~ gośćTylko milicyjna guma nauczy hołotę kultury! ~ gośćNiech Elbląskie Stowarzyszenie Sympatyków Sportów Zimowych zadeklaruje się że bez względu na... ~ Misia KasiaBędziesz siedział za ten wał. 3700 podpisów za, na 100 tysięcy mieszkańców. Dla 4 tys. ludzi... ~ kkk(...) Infrastrukturę narciarską należy przejąć od upadającego podmiotu za symboliczną... ~ Robert KolińskiŻebyśmy dobrze się zrozumieli - miasto Elbląg chce odkupić od prywatnej firmy (nieudolnie... ~ Robert KolińskiJakie zainteresowanie? hehehehe ~ lulRacja, co robi urząd miasta w takim wypadku ? ~ maxx44Urząd miasta - wstyd! ~ ObywatelRównież jestem zdania, że fototapety są nadal modne. Mi przypadły do gustu fototapety z... ~ gładkaPrzeciez to nie jest dewastacja z jednego weekendu. Najprawdopodobniej tam nigdy nie bylo sprzatane... ~ ElblazankaŻeby zniszczyć plac zabaw. Co to za motłoch to zrobił? Takich ludzi powinno się kastrować,... ~ AntyWszystko zniszczone przez te dzieciaki z tej bursy piją palą i i niewiadomo co jeszcze a dyrekcja... ~ Daleko mieszkam a wiempodwórko na rogu ulicy Freta i Stawidłowej miasto nic tu nie zrobiło od wojny mieszkańcy... ~ novak

Videodomofony

› bieżące ponad rok temu    16.02.2011
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Dzwoni domofon.  Podbiegasz do drzwi , by dowiedzieć się kto zechciał odwiedzić Cię w Twoich skromnych progach. Często zamiast: „kto tam?" pytasz: „halo?" niczym odbierałbyś telefon i słysząc po raz kolejny w odpowiedzi: „to ja"- i nie rozpoznając głosu gościa dostajesz białej gorączki. Przez następne 2 minuty zastanawiasz się kto zaraz stanie u progu drzwi Twojego domu.
 
Często nieświadomie utrudniamy sobie życie.  Czas to zmienić.
 
Nowoczesne videodomofony  są łatwe w użyciu a dodatkowo oferują między innymi:
 
 • duży (np. 2,8") kolorowy ekran dotykowy. Dzięki niemu mamy 99% szans, że właściwie rozpoznamy gościa (chyba, że znajdzie się poza polem widzenia kamery)
 • ustawienia mogą być dowolnie (łatwo i szybko) konfigurowane i dostosowywane do potrzeb użytkownika
 • pełna sterowalność kamerami zewnętrznymi oraz zoom optyczny i możliwość jego regulowania umożliwiają większą ochronę na terenie posesji
 • cyfrowy filtr eliminujący szmery pozwala na rozpoznanie gościa po głosie oraz prowadzenie rozmowy jak przez telefon
 • automatyczny system otwierania drzwi pozwala na szybki dostęp do domu bez przymusu szukania kluczy (co szczególnie ułatwia życie, podczas powrotu do domu z nocnej eskapady)
 
Pełna sterowalność głosem, zoomem optycznym, kamerami,  kolorem, kontrastem i jasnością ekranu dotykowego nowoczesnych videodomofonów  pomaga zlokalizować i rozpoznać osobę znajdująca się na posesji.
 
Ponadto, kamery można zamontować też w dowolnym pomieszczeniu w domu, czy w garażu. Dzięki temu videodomofon zaczyna swą funkcją przypominać monitoring; można przełączać widok z kamer dzięki ekranowi dotykowemu i w jednym miejscu obserwować całe wnętrze domu.
 
Nowoczesne videodomofony dysponują podstawowymi opcjami, takimi jak edytowalność daty, czy godziny, ale również można na nich nagrywać krótkie (trzydziestosekundowe) wiadomości głosowe.  Teraz łatwiej jest poinformować domowników, że będzie się później w domu lub zostawić wiadomość o tym, że o 14.00 hydraulik wymieni uszczelkę w łazience.
 
Dodatkową ciekawą opcją jest przekierowanie dzwoniącego domofonu do sąsiada. Podczas wyjazdu służbowego, wakacyjnego , czy innej dłuższej nieobecności goście dzwoniąc do twych drzwi mogą dowiedzieć się od sąsiada, gdzie jesteś i kiedy wracasz
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.