› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
REMONT ROBIĆ ŚMIECH NA SALI NIECH PODATKI ZACZNĄ PŁACIĆ A NIE NARKOTYKI SPRZEDAJĄ ~ JADO ROBOTY ŚMIECI A NIE CHLEJECIE I ĆPACIE A NA DODATEK SAMI PROCHY SPRZEDAJĄ ~ EDZIANa zdjęciach prezentuję się pięknie :) ~ hanulkaAle mi sensacja , przecież to normalna procedura. Przedsprzedaż jest stosowana wszędzie i na... ~ JaaagAutor artykułu nie ma pojęcia o rynku deweloperskim a szkoda. ~ BeckBudowlancy co to jest cytat z artykułu "pozwolenia na budowę na razie nie brak" budowlaniec z... ~ inspektor budowlanyByłby to najpiękniejszy pomnik w Elblągu i z ciekawą historią. Popieram całym sercem... ~ Jacoby"...ogrodzenie jest, ale pozwolenia na budowę na razie nie brak." Jak to rozumieć? ~ elka77Piękna! Elbląg miałby drugi po piekarczyku symbol, tym razem kobiecy. Jestem za. ~ Dominika[Po sprzedaży huczne bankructwo. ~ $$$$Regal park flat and byznes for janushe byznesu from elbląg ~ great nameJestem pewien że to ten wspaniały Człowiek i Pilot latał nad Elblagiem i nad Zalewem Wiślanym... ~ ObserwatorWiadomości ogórkowe ! ~ RomeoFajna inicjatywa brawo dla tego pana ~ autoszlifpopieram budowe, niezaleznosc to podstawa! Wszyscy jestesmy za Normalnoscia itd i Wszyscy mam... ~ trzezwylumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrh

Videodomofony

› bieżące ponad rok temu    16.02.2011
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Dzwoni domofon.  Podbiegasz do drzwi , by dowiedzieć się kto zechciał odwiedzić Cię w Twoich skromnych progach. Często zamiast: „kto tam?" pytasz: „halo?" niczym odbierałbyś telefon i słysząc po raz kolejny w odpowiedzi: „to ja"- i nie rozpoznając głosu gościa dostajesz białej gorączki. Przez następne 2 minuty zastanawiasz się kto zaraz stanie u progu drzwi Twojego domu.
 
Często nieświadomie utrudniamy sobie życie.  Czas to zmienić.
 
Nowoczesne videodomofony  są łatwe w użyciu a dodatkowo oferują między innymi:
 
 • duży (np. 2,8") kolorowy ekran dotykowy. Dzięki niemu mamy 99% szans, że właściwie rozpoznamy gościa (chyba, że znajdzie się poza polem widzenia kamery)
 • ustawienia mogą być dowolnie (łatwo i szybko) konfigurowane i dostosowywane do potrzeb użytkownika
 • pełna sterowalność kamerami zewnętrznymi oraz zoom optyczny i możliwość jego regulowania umożliwiają większą ochronę na terenie posesji
 • cyfrowy filtr eliminujący szmery pozwala na rozpoznanie gościa po głosie oraz prowadzenie rozmowy jak przez telefon
 • automatyczny system otwierania drzwi pozwala na szybki dostęp do domu bez przymusu szukania kluczy (co szczególnie ułatwia życie, podczas powrotu do domu z nocnej eskapady)
 
Pełna sterowalność głosem, zoomem optycznym, kamerami,  kolorem, kontrastem i jasnością ekranu dotykowego nowoczesnych videodomofonów  pomaga zlokalizować i rozpoznać osobę znajdująca się na posesji.
 
Ponadto, kamery można zamontować też w dowolnym pomieszczeniu w domu, czy w garażu. Dzięki temu videodomofon zaczyna swą funkcją przypominać monitoring; można przełączać widok z kamer dzięki ekranowi dotykowemu i w jednym miejscu obserwować całe wnętrze domu.
 
Nowoczesne videodomofony dysponują podstawowymi opcjami, takimi jak edytowalność daty, czy godziny, ale również można na nich nagrywać krótkie (trzydziestosekundowe) wiadomości głosowe.  Teraz łatwiej jest poinformować domowników, że będzie się później w domu lub zostawić wiadomość o tym, że o 14.00 hydraulik wymieni uszczelkę w łazience.
 
Dodatkową ciekawą opcją jest przekierowanie dzwoniącego domofonu do sąsiada. Podczas wyjazdu służbowego, wakacyjnego , czy innej dłuższej nieobecności goście dzwoniąc do twych drzwi mogą dowiedzieć się od sąsiada, gdzie jesteś i kiedy wracasz
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.