› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba WangaOczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJestem zdecydowanie na tak! ~ ELStraszne rzeczy, odnowiono niemiecka will? Przy tym był pan Wilk, przedstawiciel PiSu? Pytanie,... ~ EuPiCzłowieku o marnej wiedzy nawet nie wiesz ile leży tam na dnie żelastwa!!!!!!!!!!!!!!!! O... ~ WOLNY ELBLAGNa zachodzie w Holandii to normalne, że takie kąpieliska są w takich miejscach, no ale cóż ,... ~ wyborcaGłupi i Głupota ... Tam basen ul.Spacercka ... Polityk jest wariat rzeki na basenie. Głupi... ~ Huberta Super... Po 5 piwek w Specjal-Pubie i na plażę!!! ~ ksamolA co robiłeś do tej pory???? Zbierałeś piasek????? ~ WOLNY ELBLAGCzyżby Panu Stefanowi zostało trochę odpadów po zamkniętej odlewni z Pasłęka ? A może... ~ Mariusz LewandowskiByłoby super! Zbyt piękne, aby było możliwe. ~ NetaPomysł ok, ALE: 1. Co z ewentualnymi powodziami? 2. Co z "elementem" z tamtej dzielnicy miasta,... ~ Anty

Videodomofony

› bieżące ponad rok temu    16.02.2011
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Dzwoni domofon.  Podbiegasz do drzwi , by dowiedzieć się kto zechciał odwiedzić Cię w Twoich skromnych progach. Często zamiast: „kto tam?" pytasz: „halo?" niczym odbierałbyś telefon i słysząc po raz kolejny w odpowiedzi: „to ja"- i nie rozpoznając głosu gościa dostajesz białej gorączki. Przez następne 2 minuty zastanawiasz się kto zaraz stanie u progu drzwi Twojego domu.
 
Często nieświadomie utrudniamy sobie życie.  Czas to zmienić.
 
Nowoczesne videodomofony  są łatwe w użyciu a dodatkowo oferują między innymi:
 
 • duży (np. 2,8") kolorowy ekran dotykowy. Dzięki niemu mamy 99% szans, że właściwie rozpoznamy gościa (chyba, że znajdzie się poza polem widzenia kamery)
 • ustawienia mogą być dowolnie (łatwo i szybko) konfigurowane i dostosowywane do potrzeb użytkownika
 • pełna sterowalność kamerami zewnętrznymi oraz zoom optyczny i możliwość jego regulowania umożliwiają większą ochronę na terenie posesji
 • cyfrowy filtr eliminujący szmery pozwala na rozpoznanie gościa po głosie oraz prowadzenie rozmowy jak przez telefon
 • automatyczny system otwierania drzwi pozwala na szybki dostęp do domu bez przymusu szukania kluczy (co szczególnie ułatwia życie, podczas powrotu do domu z nocnej eskapady)
 
Pełna sterowalność głosem, zoomem optycznym, kamerami,  kolorem, kontrastem i jasnością ekranu dotykowego nowoczesnych videodomofonów  pomaga zlokalizować i rozpoznać osobę znajdująca się na posesji.
 
Ponadto, kamery można zamontować też w dowolnym pomieszczeniu w domu, czy w garażu. Dzięki temu videodomofon zaczyna swą funkcją przypominać monitoring; można przełączać widok z kamer dzięki ekranowi dotykowemu i w jednym miejscu obserwować całe wnętrze domu.
 
Nowoczesne videodomofony dysponują podstawowymi opcjami, takimi jak edytowalność daty, czy godziny, ale również można na nich nagrywać krótkie (trzydziestosekundowe) wiadomości głosowe.  Teraz łatwiej jest poinformować domowników, że będzie się później w domu lub zostawić wiadomość o tym, że o 14.00 hydraulik wymieni uszczelkę w łazience.
 
Dodatkową ciekawą opcją jest przekierowanie dzwoniącego domofonu do sąsiada. Podczas wyjazdu służbowego, wakacyjnego , czy innej dłuższej nieobecności goście dzwoniąc do twych drzwi mogą dowiedzieć się od sąsiada, gdzie jesteś i kiedy wracasz
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.