› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
ERCE A dlaczego nie Jarosława przepraszam Lecha Kaczyńskiego.? ~ er ceOby Pisiory nie wyskoczyły z nazwą im. wielkiego, małego prezydenta! ~ Jaaneka może Lecha Kaczyńskiego???? jakiego stulecia przecież szkopy zajebały elbląg po I rozbiorze... ~ elblążaninBardzo dobra nazwa. Szacun dla prezydenta! ~ człowiek od pizzyNie głosowałem na Wróblewskiego, ale ten jego pomysł z nazwą wiaduktu popieram. ~ Tomek888 lat temu było 3 razy mniej zadłużonych, czy to wiele nie mówi?,a co na to PiS z dobrej... ~ EuPiCzy jakiś urzędnik może wytłumaczyć w jaki sposób można doprowadzić do stutysięcznego... ~ ???Interesuje mnie kilka mieszkań ze splace zadłużenie i je przejmie jak to zrobić ktoś cos... ~ Spłace dług Ty człowieku zasuwas po 12 h 6 dni w tygodniu żeby opłacić stacje a miasto ma tyle lokali ze by... ~ 21 wiek a nie komuna ;-) Niektórzy muszą pracować z nadgodzinami i w weekendy żeby nie mieć zadłużenia a patologia... ~ Dośćprzy tej ulicy jest chyba 5 takich samych bloków, a tylko ten tak wygląda, to chyba świadczy o... ~ m&mNie rozumiem, jak wspolnota ma pretensje sama do siebie? Prosze wziac kredyt i robic remont, a nie... ~ Elblazaninto jest luksus, Bema 33 klatka szok ~ mama"Nie ma domofonu więc co rusz nocuje na klatce bezdomny. Boimy się czy nie zaprószy ognia" W... ~ DonDenie gadajcie glupot mieszkania w srodku sa extra chyba ze ktos nie dba to ze troche tynku odpada to... ~ masakraco za glupoty po prostu chca zeby im blok wyrementowac mieszkalem tam wiele lat nie dawno sie... ~ aaaaaaaaasZebrać się w kupę,zrobić zebranie,ustalić reguły remontu u gitara. Prezes pomoże,tylko... ~ Skutki kupna mieszkania na własność Pni MK niedługo będą wybory samorządowe i trzeba sie pokazać że coś się robi? ~ dodo

W Biedronce, Lidlu i Kauflandzie nie jest najtaniej. Raport onet Biznes

› biznes 10 miesięcy temu    14.04.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Onet Biznes sprawdził ile kosztuje 30 produktów, które Polacy najczęściej kupują na Wielkanoc. Wyniki są zaskakujące. Okazało się, że najtaniej jest w Tesco (supermarket i hipermarket). Najdrożej w Stokrotce – 16 miejsce, Biedronka na siódmym, a Kaufland dziewiątym.

Onet Biznes sprawdził, która sieć handlowa jest najtańsza. Porównał ile kosztuje 30 produktów, najczęściej kupowanych na Wielkanoc. Były to: jajka, majonez, owoce, pomidory i rzodkiewka, z mięsa: biała kiełbasa, szynka, schab piersi z kurczaka oraz chrzan, mleko, śmietana, margaryna i masło, ser twarogowy, mąka tortowa, cukier, olej, kawa, herbata, napoje gazowane, soki i woda mineralna oraz dwie bombonierki.

To wszystko można kupić za 225 zł i 2 grosze w Tesco Supermarket, i 235 zł i 43 grosze. To dało pierwsze i drugie miejsce. Na podium znalazło się miejsce dla Carrefour Hipermarket z wydatkiem 240 zł i 7 groszy.

Leclercowi zabrakło do III miejsca tylko 70 groszy. Natomiast w Biedronce z siódmego miejsca zabrakło 6 zł i 92 grosze.

Kaufland jest na dziewiątym miejscu z kosztem zakupu 248 zł i 21 groszy, a Lidl na trzynastym miejscu z 259 zł 31 groszy.

Szczegóły na

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/handel/koszyk-onetu-na-wielkanoc-2017/42ke15

Badanie zostało przeprowadzone w 16 sieciach, po 2 lokalizacje w każdej sieci - w sumie 32 lokalizacje (Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wlkp., Jawor, Kraków, Pabianice, Poznań, Warszawa, Wieluń oraz Wrocław). Termin badania: 31.03 – 4.04.2017 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 1
    WKURZONY
  • 1
    BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Realista
10 miesięcy temu ocena: 50%  2
Art. Sponsorowany
odpowiedz oceń komentarz 1 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qaz
10 miesięcy temu ocena: 80%  1
Biała kiełbasa białej kiełbasie nierówna. Są takie po 20 zł/kg a są takie po 9,90 zł/kg. Wybór albo zdrowie ...
odpowiedz oceń komentarz 4 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.