› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

W Hotelu Młyn otworzą basen z jacuzzi i saunami

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    3.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
W Hotelu Młyn otworzą basen z jacuzzi i saunami fot. nadesłane

W czwartek 4 października w Hotelu Młyn przy ul. Kościuszki, zostanie otwarte Centrum Rekreacji Wodnych z trzema basenami i strefą saun. Centrum będzie działać w nowo wybudowanym, zabytkowym budynku dawnej biblioteki pedagogicznej, przeniesionym z ul. Pocztowej i adaptowanym na cele hotelowe.

- Osoby odwiedzające Centrum będą mogły skorzystać z basenu pływackiego o długości 13 m – informuje Adam Krause, kierownik Centrum Rekreacji Wodnych w Hotelu Młyn. - Na końcu torów wodnych zamontowany jest przeciwprąd imitujący nurt bystrej rzeki. Drugą atrakcją jest basen SPA, w którym będzie można skorzystać m.in. z wodospadu, gejzeru powietrza, masaży bocznych i jedynych w Elblągu leżanek powietrznych. Na najmłodszych czeka brodzik ze zjeżdżalnią wodną i parasolem wodnym.

Basen składa się z 3 niecek: pływackiej, rekreacyjnej i brodzika. W hali basenowej znajduje się również jacuzzi i strefa saun z sauną fińską, łaźnią parową, wodospadem i prysznicem z biczami wodnymi. W najbliższym czasie w ramach działań programowych Centrum, planowana jest organizacja zajęć dla dzieci, rodziców z dziećmi oraz zajęć aqua fitness.
 
Centrum Rekreacji Wodnych czynne będzie codziennie w godz. 9:00-21:30. W ramach promocji do końca października godzinne wejście na baseny i jacuzzi wyniesie 20 zł. Dzieci poniżej 1 metra wzrostu wejdą bezpłatnie. Cena biletu obejmie wejście do strefy saun w godzinach wieczornych, które będą uruchamiane po wcześniejszej rezerwacji w recepcji Centrum. 

Uruchomienie CRW zostało dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013, w kwocie blisko 660 tys. zł. Łączny koszt inwestycji to ponad 2 mln zł.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.