› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Zarybic i bedzie swieza rybka co piateczek, a na wigile karpik jak znalazl! ~ Pomyslowy DobromirCzy mozna zapisac sie majac male dziecko lecz mieszkam u mamy i tam mam meldunek lecz to mieszkanie... ~ ZbigniewTam chodzą biedaki ale umysłowe. ~ STOP UST 447Kantory internetowe są często wygodniejsze niż zwykłe. Kursy lepsze, a gotówka w dużej... ~ FrankZapomnieli dodać że w budynku 101 wiecznie fekalia w piwnicy stoją taki smród że wytrzymać... ~ Polkakiedy te bydlaki chamy doprowadzą do wykoszenia trawy przy ogrodach???????na skarpie!!!Gdzie są... ~ w---nya czy będą palety!!!lepiej niech trawę wykoszą na skarpie ~ elblążaninNowosci zawsze przyciagaja klientow, chodzby po to aby zobaczyc co sie zmienilo i czy teraz jest... ~ PickA kiedy zostaną wykończone wjazdy na parkingi naziemne i podziemne? Ściany wyglądają, jakby... ~ Klientelaczekam drugi rok w pażdzierniku nastepny termin do remontu . Pracuję, nie mam gdzie się... ~ mati46Dalej glosujcie na PO i ich zwolenników. Okradali i zniszczyli te miasto. ~ Basen Wróćco Wróblewski i swłocz z Po na to!!!! ~ ciekawyMasakra. ~ asdPosesja? Hahahaha rozwieszone na sznurkach gacie ciagle imprezy ztylu posesji haha ~ Tytyty" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości?... ~ aleja, ulica, placWściekłość mnie ogarnia jak widzę, że inne miasta potrafią znaleźć środki i inwestora na... ~ pływakPrzykre to jak władze miasta olewaja mieszkańców a razie kąpiemy się we własnym pocie za... ~ tatus505w tym artykule znajdziecie info o grabarzach naszego basenu. Prezydentem był wtedy Nowaczyk.... ~ Czak Noris

„Wieczór z retrowersją”. Spotkanie drugie

› bieżące 3 miesiące temu    22.05.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
„Wieczór z retrowersją”. Spotkanie drugie

Proces odbudowy elbląskiej Starówki trwał przez dziesięciolecia – i trwa nadal. O najbardziej intensywnym i znaczącym, mówiąc o retrowersji, okresie 35 lat przemian historycznego centrum Elbląga porozmawiamy po raz drugi w Centrum Sztuki Galeria EL w środę 22 maja o 19:00.

Pierwsze spotkanie w listopadzie 2018 roku zgromadziło wiele osób ciekawych wspomnień ludzi, którzy w przemianach Starówki uczestniczyli lub byli za nią odpowiedzialni. Na spotkanie zaproszeni byli elbląscy konserwatorzy, architekcie, deweloperzy i historycy. Podobnie tym razem. W spotkaniu wezmą udział również
Mieszkańcy czy przedsiębiorcy, którzy stali się właścicielami lokali na Starym Mieście już w początkowym etapie jego przemian i z perspektywy lat będą mogli obdarować zgromadzonych licznymi anegdotami i spostrzeżeniami na temat retrowersji i zmian zachodzących w ich najbliżej okolicy.

Spotkanie poprowadzi Dyrektorka Departamentu Architektury i Urbanistyki UM w Elblągu Katarzyna Wiśniewska.

Zapraszamy do Centrum Sztuki Galeria EL w środę na godzinę 19:00.

Wstęp wolny.

Wojciech Minkiewicz, Centrum Sztuki Galeria EL

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.