› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Warto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ jan

„Wieczór z retrowersją”. Spotkanie drugie

› bieżące ponad rok temu    22.05.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
„Wieczór z retrowersją”. Spotkanie drugie

Proces odbudowy elbląskiej Starówki trwał przez dziesięciolecia – i trwa nadal. O najbardziej intensywnym i znaczącym, mówiąc o retrowersji, okresie 35 lat przemian historycznego centrum Elbląga porozmawiamy po raz drugi w Centrum Sztuki Galeria EL w środę 22 maja o 19:00.

Pierwsze spotkanie w listopadzie 2018 roku zgromadziło wiele osób ciekawych wspomnień ludzi, którzy w przemianach Starówki uczestniczyli lub byli za nią odpowiedzialni. Na spotkanie zaproszeni byli elbląscy konserwatorzy, architekcie, deweloperzy i historycy. Podobnie tym razem. W spotkaniu wezmą udział również
Mieszkańcy czy przedsiębiorcy, którzy stali się właścicielami lokali na Starym Mieście już w początkowym etapie jego przemian i z perspektywy lat będą mogli obdarować zgromadzonych licznymi anegdotami i spostrzeżeniami na temat retrowersji i zmian zachodzących w ich najbliżej okolicy.

Spotkanie poprowadzi Dyrektorka Departamentu Architektury i Urbanistyki UM w Elblągu Katarzyna Wiśniewska.

Zapraszamy do Centrum Sztuki Galeria EL w środę na godzinę 19:00.

Wstęp wolny.

Wojciech Minkiewicz, Centrum Sztuki Galeria EL

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.