› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qaz

„Wieczór z retrowersją”. Spotkanie drugie

› bieżące 26 dni temu    22.05.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
„Wieczór z retrowersją”. Spotkanie drugie

Proces odbudowy elbląskiej Starówki trwał przez dziesięciolecia – i trwa nadal. O najbardziej intensywnym i znaczącym, mówiąc o retrowersji, okresie 35 lat przemian historycznego centrum Elbląga porozmawiamy po raz drugi w Centrum Sztuki Galeria EL w środę 22 maja o 19:00.

Pierwsze spotkanie w listopadzie 2018 roku zgromadziło wiele osób ciekawych wspomnień ludzi, którzy w przemianach Starówki uczestniczyli lub byli za nią odpowiedzialni. Na spotkanie zaproszeni byli elbląscy konserwatorzy, architekcie, deweloperzy i historycy. Podobnie tym razem. W spotkaniu wezmą udział również
Mieszkańcy czy przedsiębiorcy, którzy stali się właścicielami lokali na Starym Mieście już w początkowym etapie jego przemian i z perspektywy lat będą mogli obdarować zgromadzonych licznymi anegdotami i spostrzeżeniami na temat retrowersji i zmian zachodzących w ich najbliżej okolicy.

Spotkanie poprowadzi Dyrektorka Departamentu Architektury i Urbanistyki UM w Elblągu Katarzyna Wiśniewska.

Zapraszamy do Centrum Sztuki Galeria EL w środę na godzinę 19:00.

Wstęp wolny.

Wojciech Minkiewicz, Centrum Sztuki Galeria EL

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.