› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11

Wizualizacja kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną zaprezentowana (wideo)

› inwestycje drogowe ponad rok temu    15.04.2016
Redakcja elblag.net
komentarzy 6 ocen 1 / 100%
A A A
Wizualizacja kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną zaprezentowana (wideo) fot. BR / archiwum elblag.net

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej zaprezentowało wizualizację kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną, którego budowa ma się zakończyć w 2021-2022 roku. Przekop to flagowa inwestycja resortu w najbliższych latach. Projekt, jeśli wiatry będą pomyślne, jeszcze w maju może zostać przyjęty przez obecny rząd. Póki co trwają nad przygotowaniem konstrukcji finansowej przedsięwzięcia. Minister Marek Gróbarczyk podkreślił na niedawnej konferencji w Elblągu, że inwestycja będzie realizowana w całości z pieniędzy zabezpieczonych na ten cel w budżecie państwa. Koszt całkowity szacowany jest na ok. 800 mln zł.

Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (6)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pomysłodawca
ponad rok temu 6
Przedstawiona tu koncepcja nie przewiduje żadnego rozwiązania jeśli chodzi o migrację zwierzyny na Mierzei Wiślanej. Przydałby się trzeci 'zielony' most umożliwiający zwierzynie przekraczanie kanału.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mmmmm
ponad rok temu 5
Początkowo byłem zwolennikiem ale po zobaczeniu wizek jestem podłamany. JEśli śluza będzie miałą tęszerokośćto tam zmieszczą się yachty morskie, kutry i barki. Z tym, ze barki tam pływać nie będą bo niby skąd i jak? Barka śródlądowa miałą by pływać po zatoce gdańskiej ? Nierealne...... Ten kanał to raczej ukłon dla regionu i ruchu turystycznego ewentualnie rybackiego. Nie przyczyni się do rozwoju portu towarowego w Elblągu. Jest ze 3 razy za wąski......mmmm
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rybak
ponad rok temu 4
UM wycofał wizualizację :-)))
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawy
ponad rok temu ocena: 100%  3
Witam. No i co z tą wizualizacją? Będzie?
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Roman
ponad rok temu ocena: 25%  2
Czy podczas wizualizacji pokazano, ile zanieczyszczeń przedostanie się do Zalewu z Zatoki Gdańskiej?
odpowiedz oceń komentarz 1 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ QWA
ponad rok temu 1
A może odwrotnie??
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.