› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Zarybic i bedzie swieza rybka co piateczek, a na wigile karpik jak znalazl! ~ Pomyslowy DobromirCzy mozna zapisac sie majac male dziecko lecz mieszkam u mamy i tam mam meldunek lecz to mieszkanie... ~ ZbigniewTam chodzą biedaki ale umysłowe. ~ STOP UST 447Kantory internetowe są często wygodniejsze niż zwykłe. Kursy lepsze, a gotówka w dużej... ~ FrankZapomnieli dodać że w budynku 101 wiecznie fekalia w piwnicy stoją taki smród że wytrzymać... ~ Polkakiedy te bydlaki chamy doprowadzą do wykoszenia trawy przy ogrodach???????na skarpie!!!Gdzie są... ~ w---nya czy będą palety!!!lepiej niech trawę wykoszą na skarpie ~ elblążaninNowosci zawsze przyciagaja klientow, chodzby po to aby zobaczyc co sie zmienilo i czy teraz jest... ~ PickA kiedy zostaną wykończone wjazdy na parkingi naziemne i podziemne? Ściany wyglądają, jakby... ~ Klientelaczekam drugi rok w pażdzierniku nastepny termin do remontu . Pracuję, nie mam gdzie się... ~ mati46Dalej glosujcie na PO i ich zwolenników. Okradali i zniszczyli te miasto. ~ Basen Wróćco Wróblewski i swłocz z Po na to!!!! ~ ciekawyMasakra. ~ asdPosesja? Hahahaha rozwieszone na sznurkach gacie ciagle imprezy ztylu posesji haha ~ Tytyty" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości?... ~ aleja, ulica, placWściekłość mnie ogarnia jak widzę, że inne miasta potrafią znaleźć środki i inwestora na... ~ pływakPrzykre to jak władze miasta olewaja mieszkańców a razie kąpiemy się we własnym pocie za... ~ tatus505w tym artykule znajdziecie info o grabarzach naszego basenu. Prezydentem był wtedy Nowaczyk.... ~ Czak Noris

Wizualizacja kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną zaprezentowana (wideo)

› inwestycje drogowe ponad rok temu    15.04.2016
Redakcja elblag.net
komentarzy 6 ocen 1 / 100%
A A A
Wizualizacja kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną zaprezentowana (wideo) fot. BR / archiwum elblag.net

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej zaprezentowało wizualizację kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną, którego budowa ma się zakończyć w 2021-2022 roku. Przekop to flagowa inwestycja resortu w najbliższych latach. Projekt, jeśli wiatry będą pomyślne, jeszcze w maju może zostać przyjęty przez obecny rząd. Póki co trwają nad przygotowaniem konstrukcji finansowej przedsięwzięcia. Minister Marek Gróbarczyk podkreślił na niedawnej konferencji w Elblągu, że inwestycja będzie realizowana w całości z pieniędzy zabezpieczonych na ten cel w budżecie państwa. Koszt całkowity szacowany jest na ok. 800 mln zł.

Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (6)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pomysłodawca
ponad rok temu 6
Przedstawiona tu koncepcja nie przewiduje żadnego rozwiązania jeśli chodzi o migrację zwierzyny na Mierzei Wiślanej. Przydałby się trzeci 'zielony' most umożliwiający zwierzynie przekraczanie kanału.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mmmmm
ponad rok temu 5
Początkowo byłem zwolennikiem ale po zobaczeniu wizek jestem podłamany. JEśli śluza będzie miałą tęszerokośćto tam zmieszczą się yachty morskie, kutry i barki. Z tym, ze barki tam pływać nie będą bo niby skąd i jak? Barka śródlądowa miałą by pływać po zatoce gdańskiej ? Nierealne...... Ten kanał to raczej ukłon dla regionu i ruchu turystycznego ewentualnie rybackiego. Nie przyczyni się do rozwoju portu towarowego w Elblągu. Jest ze 3 razy za wąski......mmmm
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rybak
ponad rok temu 4
UM wycofał wizualizację :-)))
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawy
ponad rok temu ocena: 100%  3
Witam. No i co z tą wizualizacją? Będzie?
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Roman
ponad rok temu ocena: 25%  2
Czy podczas wizualizacji pokazano, ile zanieczyszczeń przedostanie się do Zalewu z Zatoki Gdańskiej?
odpowiedz oceń komentarz 1 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ QWA
ponad rok temu 1
A może odwrotnie??
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.