› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Wszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobby

Wygodne i praktyczne fotele do małego salonu

› poradnik 5 miesięcy temu    21.12.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wygodne i praktyczne fotele do małego salonu

Fotele to idealne meble do spędzania wolnego czasu oraz do relaksu. Niestety ich wybór staje się trudniejszy do małych wnętrz, w przypadku których dysponujemy zdecydowanie mniejszym metrażem i mamy mniejsze możliwości funkcjonalnego ustawiania takich mebli. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze foteli do salonu, aby były one wygodne, ale i dobrze komponowały się ze stylistyką danego wnętrza?

Optymalne ulokowanie foteli w salonie

Jeszcze przed rozpoczęciem poszukiwania mebli warto zastanowić się, gdzie zostaną ulokowane fotele. Trzeba jednak od razu wyobrazić sobie, czy z danym ich umiejscowieniem korzystanie z pomieszczenia wciąż będzie wygodne, czyli czy możliwe będzie swobodne przechodzenie pomiędzy poszczególnymi meblami. Jest to naprawdę istotne, przede wszystkim w przypadku małych salonów, głównie w kawalerkach. Wcale nie oznacza to, że przy stosunkowo małej ilości miejsca trzeba rezygnować z takich elementów wyposażenia. Wręcz przeciwnie - wybierając ergonomiczne i odpowiednio zaprojektowane fotele salonowe można uniknąć takiego problemu i jednocześnie zaaranżować bardzo przyjazne miejsce do relaksu.

Wygoda niemniej ważna

Obszerny, zabudowany i ciężki fotel zazwyczaj nie jest najlepszym wyborem do małego salonu. Jednak pomimo tego można znaleźć warianty naprawdę wygodne. Przykładem są fotele z podnóżkiem, który często można po prostu odsunąć od mebla, jeśli potrzebujemy dodatkowej przestrzeni. Świetnie sprawdzają się także fotele do salonu z możliwością regulowania siedziska, zwłaszcza oparcia. Dzięki temu mogą korzystać z nich wszyscy domownicy, dopasowując je do swoich indywidualnych potrzeb.

Lekkość formy w małym salonie

Mały salon to zawsze spore wyzwanie aranżacyjne. Wybierając do niego meble, w tym także fotele, warto zwrócić uwagę na to, aby były one lekkie pod względem wizualnym. Doskonale sprawdzą się więc konstrukcje na lekkich nogach, które dzięki odsłonięciu podłogi sprawiają, że wnętrze wydaje się optycznie większe. Oczywiście nie jest to wymóg, gdyż priorytetem powinno być to, aby fotele były wygodne. Warto jednak zwracać uwagę także na samą formę dobieranych mebli, co sprawi, że nawet mały salon będzie wyglądał zdecydowanie bardziej reprezentacyjnie i po prostu stylowo.

Fotele do małego salonu warto wybierać rozważnie tak, aby były one zarówno dobrze dopasowane do wnętrza, jak i pozwalały na maksymalny relaks. Na szczęście jest to możliwe i pozwalają na to meble dostępne w ofercie wielu sklepów stacjonarnych i online.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.