› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
nie wydawajcie pieniędzy na pierdoły zróbcie basen na Spacerowej ~ wkurzonyJak to jest, że wbrew temu, jak nam wmawiają od 1999 r., że w tym zapyziałym województwie nam... ~ Do_pomorskiegoTo Symbol - POMNIK rządów PO tak robili z całą Polską ! ~ ErykPrzetrwał wojnę a został zlikwidowany za tzw. wolnej Polski. Wolnej? Chyba od rozsądku. ~ emigrantWładza wszystko zniszczy. Tu mamy jeden z nielicznych przykładów. ~ Bartoszz I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ Uzi

Wystrój wnętrz – nowoczesność czy klasyka?

› poradnik ponad rok temu    21.02.2016
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Wystrój wnętrz – nowoczesność czy klasyka?

Własne mieszkanie czy dom to marzenie wielu Polaków, którzy nierzadko muszą długo czekać na jego spełnienie. Kiedy jednak w końcu otrzymujemy klucze do naszego nowego lokum, pozostaje kwestia wystroju jego wnętrz. Dla niektórych jest to sama przyjemność, inni traktują to jako kolejną pracę do wykonania, ale w każdym przypadku należy dobrze przemyśleć tę kwestię, aby móc cieszyć się pięknymi przestrzeniami w naszym domu.

Przede wszystkim projekt!

Nawet jeżeli aranżacja wnętrz jest naszą pasją, nie możemy po prostu pójść do sklepu, wybierając poszczególne elementy bez odpowiedniego zaplanowania tego, jak powinno wyglądać dane pomieszczenie. Aby wszystko do siebie pasowało i tym samym tworzyło spójną całość, przemyślenie naszych pomysłów jest po prostu niezbędne. I choć projektowanie wnętrz nie jest najprostsze warto spróbować, gdyż efekty mogą być naprawdę powalające.

Oczywiście nie każdy ma na tyle cierpliwości aby zajmować się takimi sprawami, ale do dyspozycji mamy chociażby gotowe projekty, które mogą okazać się sporą inspiracją. Zawsze możemy również poprosić o pomoc specjalistę projektowania wnętrz, który wysłucha naszych pomysłów i postara się je wkomponować w panujące trendy. Tak by nasz dom wyglądał świetnie, ale przede wszystkim aby jego właściciele czuli się w nim dobrze. Jeśli zatem chodzi o takie aranżacje wnętrz projekty dopasowywane są do osób, które je zlecają.

Nowoczesność czy klasyka?

Planując wystrój wnętrz poszczególnych pomieszczeń w naszym domu, musimy zdecydować czy chcielibyśmy aby miały one bardziej nowoczesny czy też klasyczny styl. Zależy to rzecz jasna od naszych osobistych upodobań oraz od tego, w jakich wnętrzach będziemy się czuli lepiej. Każdy z nich ma zarówno wiele zalet jak i wad, dlatego warto dokładnie przedyskutować tę kwestię z wszystkimi domownikami.

Styl nowoczesny to zdecydowanie propozycja dla osób, które nie cierpią monotonii oraz nudy. Pomieszczenia tego typu mają bowiem z reguły niepowtarzalny charakter, który opiera się na minimalizmie, ale także na łączeniu kontrastowych barw oraz stosowaniu oryginalnego wzornictwa. Styl ten może być idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy szukamy pomysłu na urządzenie pomieszczenia o dynamicznym charakterze, lubimy przestrzeń i nie boimy się niekonwencjonalnych elementów dekoracyjnych. Projekty wnętrz wykonane właśnie w stylu nowoczesnym, można określić jako innowacyjne i po prostu oryginalne.

Z kolei styl klasyczny, który jest niezwykle szerokim określeniem, charakteryzuje się przede wszystkim pewnego rodzaju stonowaniem i elegancją. Taki wystrój wnętrz to przede wszystkim stonowane i ciepłe barwy, jak również zastosowanie naturalnych materiałów, takich jak chociażby niezwykle popularne drewno. Osoby, które cenią sobie tradycję oraz pewnego typu prostotę, z pewnością pokochają wnętrza zaprojektowane właśnie w tym stylu. Co więcej, często wspomina się, iż styl klasyczny jest tak naprawdę ponadczasowy, gdyż nie podlega ciągle pojawiającym się trendom, a osoby przebywające w pomieszczeniach tego rodzaju, podkreślają, iż są one przytulne i przyjazne dla człowieka.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.