› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Przykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polis

Z naturą na ty – domek w środku lasu czy nad samym morzem? Podpowiadamy!

› poradnik 2 miesiące temu    27.10.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Z naturą na ty – domek w środku lasu czy nad samym morzem? Podpowiadamy!

Coraz chętniej, zamiast wyjeżdżać na zorganizowane wczasy w dużych hotelach czy ośrodkach, sięgamy po rozwiązania pozwalające na spokojny wypoczynek w kameralnym gronie. Dlatego też nastąpił spory wzrost zainteresowania domkami letniskowymi w sercu lasu czy nad samym morzem, gdzie co prawda trudno o zorganizowane posiłki czy regularne sprzątanie przez obsługę, ale każdy taki wyjazd to większa swoboda. Ostatnimi czasy zauważyć się dało także gigantyczny skok, jeśli chodzi o zakup działek pod domki. Daje to bowiem możliwość zachowania bezpiecznego dystansu społecznego.

Ważne decyzje

Warto zatem zainwestować we własną działkę wypoczynkową. Bez względu na to, czy będzie ona w górach, nad morzem, w lesie czy nad jeziorem – zawsze da nam to znacznie większą swobodę niż wyjazd do cudzej kwatery. Wyjeżdżamy wówczas na własnych warunkach, w odpowiadającym nam terminie i możemy zabrać ze sobą, kogo tylko chcemy, w tym również nasze zwierzęta domowe. Na dłuższą metę jest to również rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne, zwraca się bowiem koszt zakupu, kiedy nie musimy za każdym razem płacić za wynajem. Dużą popularnością cieszą się modułowe domki letniskowe z drewna.

Kompleksowe projekty do łatwej realizacji

Takie domki letniskowe z drewna to rozwiązanie dla laików. Nie wymagają bowiem skomplikowanych projektów – otrzymujemy go bowiem, wraz z instrukcją montażu i wszystkim wymaganymi komponentami, w pakiecie. Świetnie sprawdza się to zwłaszcza na terenach, gdzie nie możemy stawiać fundamentów. Tego rodzaju budynki potrzebują bowiem jedynie solidnie utwardzonej i wyrównanej powierzchni. Daje to gwarancję długiego użytkowania nawet w mało sprzyjających warunkach atmosferycznych. Niestraszny nam deszcz i wiatr, kiedy mamy się przed nimi gdzie schować! Oczywiście, nie są to domki całoroczne, jednak w ciepłym sezonie mogą doskonale służyć nam za bazę wypoczynkową od wiosny aż do jesieni.

Co jeszcze powinno wzbudzić naszą ciekawość?

Działki wypoczynkowe to znakomite rozwiązanie dla tych, którym niestraszna praca ogrodowa. O teren trzeba bowiem dbać. W zależności od tego, czy dookoła posiejemy trawę, czy zasadzimy całe mnóstwo wymagających roślin, nakład tej pracy może być mniejszy i większy. Jedni chętnie spędzają czas, pieląc grządki, inni w tym czasie wolą poleżeć na hamaku i poczytać książkę. Wszystko zależy od naszych preferencji. Najważniejszy jest nasz komfort i to on powinien być zawsze na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o podejmowanie jakichkolwiek decyzji.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.