› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
lumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrhRegal Park flat & business????? a nie Królewski park mieszkalno-biznesowy!!!!! "A niechaj... ~ Polski ChińczykTrochę to wszystko naciagane. Budynek sądu ma 46m. Regal park ma być wyższy, więc policzmy. 13... ~ Realistachyba wieże samobójców, Elbląg miasto emerytów i rencistów, młodzi bez żadnych perspektyw... ~ faridTo jest jak ostatnia deska ratunku. Pan poseł nie związany z władzami Miasta, ani tymi przed... ~ elblążankaCzy Pan Poseł weźmie udział w sesji RM w piątek, bo idealna sytuacja do przedstawienia... ~ Ukropdobrze że ma pomysł, fajnie jakby to nie było tylko obietnicą przedwyborczą, bo zbliżamy się... ~ arcziTo mi wygląda bardziej na pasaż handlowy, niźli na galerię handlową... przykłady: Latchorzew,... ~ BuziaczekOstatnim Dowódcą tej jednostki był płk Jarosław HALICKI. mjr ŚCIBISZ był tylko pełniącym... ~ jaSą dwie grupy, których interesy są przeciwstawne - decydenci i odbiorcy ciepła. Dla... ~ EmerytNie tylko Toruń korzysta z turbiny gazowej i taniego ciepła. W Zielonej Górze pracuje turbina... ~ ZamechowiecŻadnych negocjacji z Energą - niech ten przeżytek techniki sprzedadzą na złom ~ ECZawsze musi być jakiś katalizator - dobrze że robi to poseł niezależny co widać po diagnozie... ~ romanKuoując tani węgiel sprowadzany przez Pana Posła Andrzeja Kobylarza z Rosji ~ kobyła z PardubicPanie Pośle - może dlatego że jest Pan z poza Elbląga to jest też Pan z poza układu który... ~ AnnaNareszcie ktoś mówi to wprost - trzeba przerwać niemoc zrobić to co dawno powinno być... ~ Mieszkaniec zawady

Zaglądamy na teren budowy bloku operacyjnego. Zobacz galerię zdjęć

› inwestycje miejskie ponad rok temu    13.06.2013
Nel Cybulska
komentarzy 2 ocen 6 / 100%
A A A
20 zdjęćZaglądamy na teren budowy bloku operacyjnego. Zobacz galerię zdjęć fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Budowa bloku operacyjnego przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym, to niewątpliwie uzasadniona inwestycja. Będzie bezpieczniej, bardziej komfortowo, i szybciej. Kiedy w grę wchodzi ludzkie życie, pieniądze nie powinny odgrywać głównej roli.

Inwestycja warta jest 57 234 766,29 złotych. Łączna powierzchnia ok. 11 tysięcy metrów kwadratowych, to trzy kondygnacje – jedna podziemna, i dwie nadziemne. W nowym obiekcie powstanie 8 sal operacyjnych, Dział Dezynfekcji i Centralnej Sterylizacji, oraz Oddział Anestazjologii i Intensywnej Terapii.

- Zakończenie budowy zaplanowane jest na lipiec br. W związku z tym, również w lipcu, rozpoczną się procedury odbiorowe, które potrwają ok. 2 miesięcy – mówi Małgorzata Twardowska, Rzecznik Prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Obiekt oddany do użytku, będzie wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny. Wszelkie znajdujące się w nim pomieszczenia, zostaną przystosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

Zapraszamy do obejrzenia szczegółowej galerii zdjęć, dzięki której możemy zajrzeć do środka inwestycji.

ilość zdjęć 20 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zuzia ponczoszanka
ponad rok temu 2
a ten co - siedzi i gazete na zywca czyta - to niech sie do roboty wezmie bo w takim jednak ktos placi za te jego siedzenie i nieróbstwo. Szefie zwolnij tego swojego leniwego pracownika bo robi tylka zla reklame twojej firmie.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rosmus
ponad rok temu ocena: 0%  1
Gdybyśmy nie pogonili Nowaczyka z PO to Gelertowa też by się ślimaczyła. Ciekawe czy jak mosty na starym mieście, zaraz po otwarciu nowy blok operacyjny nie będzie skierowany do remontu ?
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.