› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ja też wyjeżdzam wkrótce. Wybrałam naukę na wsb wiec tym samym sie pzreprowadzam blizej... ~ Ewato chyba po to aby kilku durniów mogło sie pościgać skuterami wodnymi po rzece stwarzając... ~ alejandrofajnie , że powstaje taka inwestycja , ale dlaczego w takim miejscu ??? ~ elgPomysł fajny. Powstanie także dzięki pieniądzom z kieszeni naszej lokalnej firmy. Kwota dotacji... ~ elblążaninPrzed wyborami jak grzyby po deszczu wyrastają różne pomysły dzięki wsparciu lub znajomością... ~ wodnikSpytajcie ich gdzie jest basen przy Sadowej. Czytałem o tym jakieś.. nie wiem, 10 lat temu? ~ nieOszołomomGratuluje Panie Marcinie, wreszcie realizacja pomysłu sprzed lat. W Elblągu wreszcie włodarze... ~ MarkkPomysł fajny ale durne miejsce, przy drugim moście niskim to jeszcze jakoś te nowoczesne... ~ Złe miejscetak zamienić spłacając dług , za 200 tysi mozna mieć mieszkanie całkiem spoko w ciekawej... ~ robinchuCiekawe tylko dlaczego platformowcy w Elblągu podnieśli czynsze w komunałach. Czyżby miało... ~ gośćWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk" aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ ulica, aleja, placCzłowieka uczciwego wyrzucą na bruk a takich pijusów trzymają latami z czego on to zapłaci do... ~ ObywatelCiężko spojrzeć w krs spółki z Sopotu i zobaczyć, że to Ci sami co mają firmę NEGOCJATOR u... ~ NEGOCJATORWreszcie. Niech jeszcze zajmie się inwestor kamienicą przy poczcie. ~ elNajlepsza wiadomość jaką mogłem usłyszeć. Balsam dla duszy, radość dla ciała. Hurrraaa!!! ~ Pedro Super sprawa , teraz pora na niekonczony od lat obiekt przy zbiegu Kowalskiej –... ~ ottoRóg wigilijnej ze starym rynkiem jeden niedokończony budynek tam stoi i to na pewno o ten chodzi... ~ Abecadło

Zaglądamy na teren budowy bloku operacyjnego. Zobacz galerię zdjęć

› inwestycje miejskie ponad rok temu    13.06.2013
Nel Cybulska
komentarzy 2 ocen 6 / 100%
A A A
20 zdjęćZaglądamy na teren budowy bloku operacyjnego. Zobacz galerię zdjęć fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Budowa bloku operacyjnego przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym, to niewątpliwie uzasadniona inwestycja. Będzie bezpieczniej, bardziej komfortowo, i szybciej. Kiedy w grę wchodzi ludzkie życie, pieniądze nie powinny odgrywać głównej roli.

Inwestycja warta jest 57 234 766,29 złotych. Łączna powierzchnia ok. 11 tysięcy metrów kwadratowych, to trzy kondygnacje – jedna podziemna, i dwie nadziemne. W nowym obiekcie powstanie 8 sal operacyjnych, Dział Dezynfekcji i Centralnej Sterylizacji, oraz Oddział Anestazjologii i Intensywnej Terapii.

- Zakończenie budowy zaplanowane jest na lipiec br. W związku z tym, również w lipcu, rozpoczną się procedury odbiorowe, które potrwają ok. 2 miesięcy – mówi Małgorzata Twardowska, Rzecznik Prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Obiekt oddany do użytku, będzie wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny. Wszelkie znajdujące się w nim pomieszczenia, zostaną przystosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

Zapraszamy do obejrzenia szczegółowej galerii zdjęć, dzięki której możemy zajrzeć do środka inwestycji.

ilość zdjęć 20 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zuzia ponczoszanka
ponad rok temu 2
a ten co - siedzi i gazete na zywca czyta - to niech sie do roboty wezmie bo w takim jednak ktos placi za te jego siedzenie i nieróbstwo. Szefie zwolnij tego swojego leniwego pracownika bo robi tylka zla reklame twojej firmie.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rosmus
ponad rok temu ocena: 0%  1
Gdybyśmy nie pogonili Nowaczyka z PO to Gelertowa też by się ślimaczyła. Ciekawe czy jak mosty na starym mieście, zaraz po otwarciu nowy blok operacyjny nie będzie skierowany do remontu ?
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.