› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Tu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba WangaOczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJestem zdecydowanie na tak! ~ ELStraszne rzeczy, odnowiono niemiecka will? Przy tym był pan Wilk, przedstawiciel PiSu? Pytanie,... ~ EuPiCzłowieku o marnej wiedzy nawet nie wiesz ile leży tam na dnie żelastwa!!!!!!!!!!!!!!!! O... ~ WOLNY ELBLAGNa zachodzie w Holandii to normalne, że takie kąpieliska są w takich miejscach, no ale cóż ,... ~ wyborcaGłupi i Głupota ... Tam basen ul.Spacercka ... Polityk jest wariat rzeki na basenie. Głupi... ~ Huberta Super... Po 5 piwek w Specjal-Pubie i na plażę!!! ~ ksamol

Zaglądamy na teren budowy bloku operacyjnego. Zobacz galerię zdjęć

› inwestycje miejskie ponad rok temu    13.06.2013
Nel Cybulska
komentarzy 2 ocen 6 / 100%
A A A
20 zdjęćZaglądamy na teren budowy bloku operacyjnego. Zobacz galerię zdjęć fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Budowa bloku operacyjnego przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym, to niewątpliwie uzasadniona inwestycja. Będzie bezpieczniej, bardziej komfortowo, i szybciej. Kiedy w grę wchodzi ludzkie życie, pieniądze nie powinny odgrywać głównej roli.

Inwestycja warta jest 57 234 766,29 złotych. Łączna powierzchnia ok. 11 tysięcy metrów kwadratowych, to trzy kondygnacje – jedna podziemna, i dwie nadziemne. W nowym obiekcie powstanie 8 sal operacyjnych, Dział Dezynfekcji i Centralnej Sterylizacji, oraz Oddział Anestazjologii i Intensywnej Terapii.

- Zakończenie budowy zaplanowane jest na lipiec br. W związku z tym, również w lipcu, rozpoczną się procedury odbiorowe, które potrwają ok. 2 miesięcy – mówi Małgorzata Twardowska, Rzecznik Prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Obiekt oddany do użytku, będzie wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny. Wszelkie znajdujące się w nim pomieszczenia, zostaną przystosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

Zapraszamy do obejrzenia szczegółowej galerii zdjęć, dzięki której możemy zajrzeć do środka inwestycji.

ilość zdjęć 20 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zuzia ponczoszanka
ponad rok temu 2
a ten co - siedzi i gazete na zywca czyta - to niech sie do roboty wezmie bo w takim jednak ktos placi za te jego siedzenie i nieróbstwo. Szefie zwolnij tego swojego leniwego pracownika bo robi tylka zla reklame twojej firmie.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rosmus
ponad rok temu ocena: 0%  1
Gdybyśmy nie pogonili Nowaczyka z PO to Gelertowa też by się ślimaczyła. Ciekawe czy jak mosty na starym mieście, zaraz po otwarciu nowy blok operacyjny nie będzie skierowany do remontu ?
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.