› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawdazarobki elblaskie, ceny gdanskie ~ qwerty1234Ten artykuł jest bez sensu. Wynika z niego, że ceny używanych mieszkań w Elblągu są dwa razy... ~ pytajacy na pustyniStąd trzeba uciekać. Ale o to chyba włodarzą chodzi. Starzy wymrą a młodzi nie będą drzeć... ~ gośćGrubo przesadzone te ceny. Kolega z Elblaga kupił właśnie w Gdańsku 85m2 w starym budownictwie... ~ EdJa bym wszystko zrobiła aby uzyskać takie mieszkanie a nie którzy ludzie dostają i zadłużają ~ Aniado kumaty. Przecież to prywatna działka. Notabene właściciel ten sam na którego działce... ~ qqqZdaje się, że to była działka prywatna więc miasto będzie kiedyś z tego miało podatki od... ~ POinformowanybardzo ladne miejsce na budownictwo i widoki na jezioro Drużno i z tylu jest ładne jeziorko do... ~ Elblążaninkto jak glosował!!!??? ~ ciekawyile miasto dostał za ten teren!!!????? ~ podatnik

Zaglądamy na teren budowy bloku operacyjnego. Zobacz galerię zdjęć

› inwestycje miejskie ponad rok temu    13.06.2013
Nel Cybulska
komentarzy 2 ocen 6 / 100%
A A A
20 zdjęćZaglądamy na teren budowy bloku operacyjnego. Zobacz galerię zdjęć fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Budowa bloku operacyjnego przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym, to niewątpliwie uzasadniona inwestycja. Będzie bezpieczniej, bardziej komfortowo, i szybciej. Kiedy w grę wchodzi ludzkie życie, pieniądze nie powinny odgrywać głównej roli.

Inwestycja warta jest 57 234 766,29 złotych. Łączna powierzchnia ok. 11 tysięcy metrów kwadratowych, to trzy kondygnacje – jedna podziemna, i dwie nadziemne. W nowym obiekcie powstanie 8 sal operacyjnych, Dział Dezynfekcji i Centralnej Sterylizacji, oraz Oddział Anestazjologii i Intensywnej Terapii.

- Zakończenie budowy zaplanowane jest na lipiec br. W związku z tym, również w lipcu, rozpoczną się procedury odbiorowe, które potrwają ok. 2 miesięcy – mówi Małgorzata Twardowska, Rzecznik Prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Obiekt oddany do użytku, będzie wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny. Wszelkie znajdujące się w nim pomieszczenia, zostaną przystosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

Zapraszamy do obejrzenia szczegółowej galerii zdjęć, dzięki której możemy zajrzeć do środka inwestycji.

ilość zdjęć 20 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zuzia ponczoszanka
ponad rok temu 2
a ten co - siedzi i gazete na zywca czyta - to niech sie do roboty wezmie bo w takim jednak ktos placi za te jego siedzenie i nieróbstwo. Szefie zwolnij tego swojego leniwego pracownika bo robi tylka zla reklame twojej firmie.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rosmus
ponad rok temu ocena: 0%  1
Gdybyśmy nie pogonili Nowaczyka z PO to Gelertowa też by się ślimaczyła. Ciekawe czy jak mosty na starym mieście, zaraz po otwarciu nowy blok operacyjny nie będzie skierowany do remontu ?
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.