› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11

Zagłosuj na ładne szyldy w Elblągu!

› bieżące 23 dni temu    1.05.2019
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Zagłosuj na ładne szyldy w Elblągu!

Estetyczny, dobrze zaprojektowany i czytelny szyld na sklepie, czy zakładzie usługowym buduje renomę i zachęca klientów do odwiedzenia konkretnego miejsca. W tej mierze jest w naszym mieście sporo do zrobienia, ale właśnie teraz Miasto, wspólnie  przedsiębiorcami, ma szansę wykonać ważny krok.

Od piątku 26 kwietnia na facebooku można głosować w konkursie: Dobry Znak organizowanym przez Weber Shandwick w imieniu Mastercard Polska i Stowarzyszenia Traffic Design. W konkursie którego stawką jest wygranie nowych szyldów zaprojektowanych indywidualnie przez doświadczonych artystów bierze udział nasze miasto. Do pokonania mamy między innymi Szczecin i Zakopane, zatem pełna mobilizacja jest niezbędna.

W Elblągu zgłoszonych do konkursu zostało kilkanaście lokali usługowych z ulicy Browarnej. O tym co zdecydowało o ich wyborze mówi Roman Smoleński plastyk miejski z Departamentu Urbanistyki i Architektury – Wybraliśmy odcinek ulicy Browarnej, który ma zwartą, atrakcyjną zabudowę z wieloma lokalami użytkowymi w parterze. Elewacje wielu z tych budynków zostały już poddane termomodernizacji lub wkrótce zostaną docieplone. Spodziewamy się, że efekt przeprowadzonych zmian przez zainstalowanie kilku nowych szyldów w tej lokalizacji będzie zauważalny w skali miasta. Duże znaczenie ma również to, że są to nasi lokalni przedsiębiorcy, rzemieślnicy, którzy prowadzą działalność w pewnym oddaleniu od centrum i przez udział w konkursie możemy ich wspierać – mówi Smoleński - Nowe szyldy będą mogły być dobrą inspiracją dla miejscowych firm reklamowych do projektowania szyldów czytelnych, harmonijnie  wkomponowanych w architekturę i stanowiących dobrą wizytówkę firmy. Zachęcamy mieszkańców do wsparcia tej cennej inicjatywy poprzez oddawanie głosów – dodał plastyk miejski

Głosować można TUTAJ.

Łukasz Mierzejewski , Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tfyhgjk
22 dni temu 1
A czy temu plastykowi miejskiemu nie przeszkadza reklamowy syf na budynku "Świat Dziecka"? Tam jest więcej reklam niż elewacji.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.