› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Smażalnia Okoń

galeria zdjęć

wszystkie ›
Warto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ jan

Zagłosuj na ładne szyldy w Elblągu!

› bieżące ponad rok temu    1.05.2019
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Zagłosuj na ładne szyldy w Elblągu!

Estetyczny, dobrze zaprojektowany i czytelny szyld na sklepie, czy zakładzie usługowym buduje renomę i zachęca klientów do odwiedzenia konkretnego miejsca. W tej mierze jest w naszym mieście sporo do zrobienia, ale właśnie teraz Miasto, wspólnie  przedsiębiorcami, ma szansę wykonać ważny krok.

Od piątku 26 kwietnia na facebooku można głosować w konkursie: Dobry Znak organizowanym przez Weber Shandwick w imieniu Mastercard Polska i Stowarzyszenia Traffic Design. W konkursie którego stawką jest wygranie nowych szyldów zaprojektowanych indywidualnie przez doświadczonych artystów bierze udział nasze miasto. Do pokonania mamy między innymi Szczecin i Zakopane, zatem pełna mobilizacja jest niezbędna.

W Elblągu zgłoszonych do konkursu zostało kilkanaście lokali usługowych z ulicy Browarnej. O tym co zdecydowało o ich wyborze mówi Roman Smoleński plastyk miejski z Departamentu Urbanistyki i Architektury – Wybraliśmy odcinek ulicy Browarnej, który ma zwartą, atrakcyjną zabudowę z wieloma lokalami użytkowymi w parterze. Elewacje wielu z tych budynków zostały już poddane termomodernizacji lub wkrótce zostaną docieplone. Spodziewamy się, że efekt przeprowadzonych zmian przez zainstalowanie kilku nowych szyldów w tej lokalizacji będzie zauważalny w skali miasta. Duże znaczenie ma również to, że są to nasi lokalni przedsiębiorcy, rzemieślnicy, którzy prowadzą działalność w pewnym oddaleniu od centrum i przez udział w konkursie możemy ich wspierać – mówi Smoleński - Nowe szyldy będą mogły być dobrą inspiracją dla miejscowych firm reklamowych do projektowania szyldów czytelnych, harmonijnie  wkomponowanych w architekturę i stanowiących dobrą wizytówkę firmy. Zachęcamy mieszkańców do wsparcia tej cennej inicjatywy poprzez oddawanie głosów – dodał plastyk miejski

Głosować można TUTAJ.

Łukasz Mierzejewski , Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tfyhgjk
ponad rok temu 1
A czy temu plastykowi miejskiemu nie przeszkadza reklamowy syf na budynku "Świat Dziecka"? Tam jest więcej reklam niż elewacji.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.