› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Dalej glosujcie na PO i ich zwolenników. Okradali i zniszczyli te miasto. ~ Basen Wróćco Wróblewski i swłocz z Po na to!!!! ~ ciekawyMasakra. ~ asdPosesja? Hahahaha rozwieszone na sznurkach gacie ciagle imprezy ztylu posesji haha ~ Tytyty" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości?... ~ aleja, ulica, placWściekłość mnie ogarnia jak widzę, że inne miasta potrafią znaleźć środki i inwestora na... ~ pływakPrzykre to jak władze miasta olewaja mieszkańców a razie kąpiemy się we własnym pocie za... ~ tatus505w tym artykule znajdziecie info o grabarzach naszego basenu. Prezydentem był wtedy Nowaczyk.... ~ Czak Noristo może beczki z wodą każdy bedzie wchodził do niej za opłatą i się chłodził ustawić... ~ tatus505to najgłupszy pomysł plaża nad rzeką jaki może być rzeka ma 2 przy brzegu i pływają łodzie... ~ tatus505nie wydawajcie pieniędzy na pierdoły zróbcie basen na Spacerowej ~ wkurzonyJak to jest, że wbrew temu, jak nam wmawiają od 1999 r., że w tym zapyziałym województwie nam... ~ Do_pomorskiegoTo Symbol - POMNIK rządów PO tak robili z całą Polską ! ~ ErykPrzetrwał wojnę a został zlikwidowany za tzw. wolnej Polski. Wolnej? Chyba od rozsądku. ~ emigrantWładza wszystko zniszczy. Tu mamy jeden z nielicznych przykładów. ~ Bartoszz I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motyl

Zagłosuj na ładne szyldy w Elblągu!

› bieżące 2 miesiące temu    1.05.2019
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Zagłosuj na ładne szyldy w Elblągu!

Estetyczny, dobrze zaprojektowany i czytelny szyld na sklepie, czy zakładzie usługowym buduje renomę i zachęca klientów do odwiedzenia konkretnego miejsca. W tej mierze jest w naszym mieście sporo do zrobienia, ale właśnie teraz Miasto, wspólnie  przedsiębiorcami, ma szansę wykonać ważny krok.

Od piątku 26 kwietnia na facebooku można głosować w konkursie: Dobry Znak organizowanym przez Weber Shandwick w imieniu Mastercard Polska i Stowarzyszenia Traffic Design. W konkursie którego stawką jest wygranie nowych szyldów zaprojektowanych indywidualnie przez doświadczonych artystów bierze udział nasze miasto. Do pokonania mamy między innymi Szczecin i Zakopane, zatem pełna mobilizacja jest niezbędna.

W Elblągu zgłoszonych do konkursu zostało kilkanaście lokali usługowych z ulicy Browarnej. O tym co zdecydowało o ich wyborze mówi Roman Smoleński plastyk miejski z Departamentu Urbanistyki i Architektury – Wybraliśmy odcinek ulicy Browarnej, który ma zwartą, atrakcyjną zabudowę z wieloma lokalami użytkowymi w parterze. Elewacje wielu z tych budynków zostały już poddane termomodernizacji lub wkrótce zostaną docieplone. Spodziewamy się, że efekt przeprowadzonych zmian przez zainstalowanie kilku nowych szyldów w tej lokalizacji będzie zauważalny w skali miasta. Duże znaczenie ma również to, że są to nasi lokalni przedsiębiorcy, rzemieślnicy, którzy prowadzą działalność w pewnym oddaleniu od centrum i przez udział w konkursie możemy ich wspierać – mówi Smoleński - Nowe szyldy będą mogły być dobrą inspiracją dla miejscowych firm reklamowych do projektowania szyldów czytelnych, harmonijnie  wkomponowanych w architekturę i stanowiących dobrą wizytówkę firmy. Zachęcamy mieszkańców do wsparcia tej cennej inicjatywy poprzez oddawanie głosów – dodał plastyk miejski

Głosować można TUTAJ.

Łukasz Mierzejewski , Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tfyhgjk
2 miesiące temu 1
A czy temu plastykowi miejskiemu nie przeszkadza reklamowy syf na budynku "Świat Dziecka"? Tam jest więcej reklam niż elewacji.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.