› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Tak, tanie nieruchomości to atut Elbląga ~ domliSzczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.

Zakończenie roku szkolnego. Co podarować nauczycielom?

› bieżące miesiąc temu    24.05.2024
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zakończenie roku szkolnego. Co podarować nauczycielom?

Im bliżej wakacji, tym uśmiechy uczniów stają się coraz szersze. Zanim na dobre zanurzysz się w letnich przygodach i czasie wolnym od szkolnych obowiązków, pomyśl o prezencie dla nauczycieli na koniec roku. Co można podarować zamiast kwiatów? Sprawdź pomysły na trwałe pamiątki.

Fotokubek z nadrukiem od ucha do ucha

Kwiaty szybko więdną, a czekoladki dość szybko znikają z pudełka. Po takim prezencie nie pozostanie nawet ślad. Tymczasem warto pomyśleć o upominku, który będzie nie tylko trwały, ale i wzruszający. Czy fotokubek można do takich zaliczyć? Z pewnością! Naczynie z indywidualnym nadrukiem wyróżni się na tle innych i szybko stanie się nieodłącznym elementem nauczycielskiej codzienności.

Skomponuj projekt, który zachwyci wychowawcę – wybierz najlepszą fotkę swojej klasy i wpasuj w wybrany przez siebie szablon. Dodaj własny tekst (drogą wspólnych ustaleń z rówieśnikami), a także grafikę, która dopełni całości. Fotokubek to praktyczny upominek, który uprzyjemni nawet żmudne sprawdzanie kartkówek w domowym zaciszu.

Fotopamiątka, która wywołuje wspomnienia

Chcesz zatrzymać na dłużej jedną z wyjątkowych chwil? Podaruj szkolne wspomnienia w nietuzinkowej oprawie. Fotopamiątka o wymiarach 20 cm × 20 cm to alternatywa dla klasycznej kartki z życzeniami. Umieść w niej wybrane zdjęcie i skomponuj wzruszający tekst, który chwyci nauczyciela za serce. Taka forma podziękowania z pewnością będzie latami przypominać o zgranej klasie.

Fotopamiątkę możesz podarować każdemu z nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Na stronie uwolnijkolory.pl ruszyła właśnie promocja, dzięki której kupisz ten produkt jeszcze taniej. Z kodem KLASAAYP fotopamiątka kosztuje tylko 23,90 zł. To mniej niż za bukiet kwiatów. Kod jest aktywny do końca czerwca – nie przegap takiej okazji!

A może fotoksiążka?

Dziesiątki godzin spędzonych w szkolnej sali, wspólne wycieczki czy okazjonalne wypady – rok szkolny przepełniony jest także chwilami, które miło będzie wspominać po latach. Możesz złożyć je w całość, tworząc ciekawą opowieść ze zdjęć. Fotoksiążka pełna radosnych fotek, kreatywnych opisów i chwytliwych haseł będzie świetną pamiątką dla wychowawcy i jego uczniów.

Wraz z innymi uczniami przygotuj projekt, który z dumą wręczysz nauczycielowi na zakończenie szkoły. Uwierz na słowo – spośród licznych upominków, jakie grono pedagogiczne otrzymuje każdego roku, to właśnie prezenty z personalizacją cieszą się największym uznaniem. Fajnie jest obejrzeć efekty uczniowskiej pracy i wiedzieć, że każdy z podopiecznych miał w tym swój udział.

Prezenty z dedykacją, które nie wychodzą z mody

Upominki ze zdjęciem na dobre wpisały się w prezentowy kanon. Coraz częściej zastępują kwiaty, wzruszając do głębi serca i wywołując wspaniałe wspomnienia. Fotoksiążka, kubek z nadrukiem czy fotopamiątka mają wartość, która gra na emocjach. Kiedy na twarzy nauczyciela pojawia się szeroki uśmiech, będziesz mieć pewność, że właśnie otrzymał trafiony prezent. Taki, który latami będzie wzruszał i rozpromieniał codzienność.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.