› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ciekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba WangaOczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJestem zdecydowanie na tak! ~ ELStraszne rzeczy, odnowiono niemiecka will? Przy tym był pan Wilk, przedstawiciel PiSu? Pytanie,... ~ EuPiCzłowieku o marnej wiedzy nawet nie wiesz ile leży tam na dnie żelastwa!!!!!!!!!!!!!!!! O... ~ WOLNY ELBLAGNa zachodzie w Holandii to normalne, że takie kąpieliska są w takich miejscach, no ale cóż ,... ~ wyborcaGłupi i Głupota ... Tam basen ul.Spacercka ... Polityk jest wariat rzeki na basenie. Głupi... ~ Huberta

Zalety nowoczesnego budownictwa

› poradnik 11 miesięcy temu    23.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zalety nowoczesnego budownictwa

Wykorzystywanie zalet nowoczesnego budownictwa cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród deweloperów, jak i osób szukających nowego miejsca w życiu. Niecodzienne formy i stylistyka zapewniają nie tylko wrażenia czysto wizualne, ale również umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni i są przez to niesamowicie funkcjonalne.

Co w nich takiego specjalnego?
 

Tym, co wyróżnia nowoczesne domy, od tych sprzed lat, jest ponadczasowy design przy zachowaniu praktycznej strony budynku. Dzisiaj, domy nie muszą być topornymi budowlami, ale są w stanie pomóc nam zaoszczędzić niemałe ilości pieniędzy i przy okazji – działać pozytywnie na środowisko! Poruszymy dziś obie kwestie, zarówno te dotyczące wrażeń wizualnych, jak i czynników czysto ekonomicznych.

To co na zewnątrz
 

Nowoczesne budownictwo wyróżnia się niecodziennym podejściem do designu. Nie jesteśmy już skazani wyłącznie na surowość cegły i żelbetonu. W dzisiejszych czasach możemy bawić się materiałami, kolorami czy nawet fakturami, aby uzyskać to, co nas zadowoli i sprawi, że mieszkanie w takim domu będzie czystą przyjemnością. Najpopularniejszym trendem jest coraz śmielsze wykorzystywanie drewna, które sprawi, że wnętrze będzie znacznie cieplejsze i przytulniejsze dla domowników.

Praktyczne rozwiązania – to myśl, która musi towarzyszyć projektantom przez proces twórczy. Dziś takie wnętrze wyróżnia się wyraźnie zaznaczonym podziałem i spełnianymi przez poszczególną przestrzeń funkcjami. Strefa dzienna, czyli kuchnia, jadalnia i salon będą oddzielone od części typowo nocnej, w skład której wchodzi, chociażby sypialnia. Sporo projektów posiada jednak wiele niestandardowych pomieszczeń jak, chociażby oddzielna garderoba czy spiżarnia.

Więcej informacji o domach nowoczesnych można znaleźć na http://domyhybrydowe.pl/o-nas/charakterystyka-firmy

To, co w środku
 

Wiedzieliście, że wasz dom może pomagać wam oszczędzać pieniądze? To prawdziwie nowatorski koncept! Dziś prawie każdy chce dążyć do tego, aby odciążyć w nawet najmniejszym stopniu naszą planetę. Budynki projektowane z przyświecającą im ideą energooszczędności nikogo już nie dziwią. Sposoby na ograniczenie naszego oddziaływania na środowisko są przeróżne. Najprostszy z nich to wykorzystanie odpowiednich materiałów izolacyjnych, aby zmniejszyć utratę energii cieplnej budynku. Bardziej skomplikowane możliwości przewidują instalowanie pomp cieplnych czy paneli fotowoltaicznych. To oczywiście tylko kilka możliwości, jednak tym, co je łączy jest wspólna idea uzyskania maksymalnej efektywności energetycznej budynki i co za tym idzie, obniżenia kosztów utrzymania naszego domu.

Może czas na mnie?
 

Nowoczesne budownictwo to już nie tylko pieśń przyszłości, lecz zaznacza swoją obecność coraz mocniej już teraz! Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy i my dołączyli do czasów, w których domy są nie tylko atrakcyjnie wyglądające, ale i pomagające nam chronić środowisko oraz oszczędzać niemałe pieniądze na płaceniu rachunków. Tymczasem, to co zrobimy z tą sumą gotówki, zależy już tylko od nas!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.