› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Pni MK niedługo będą wybory samorządowe i trzeba sie pokazać że coś się robi? ~ dodoW końcu ktoś się tym zajął. ~ wagaI aleja Piłsudskiego ~ polNo i teraz jasnosc sie stala. Wielkie dzieki za wyjasnienia, tego nam trzeba bylo. A propos... ~ Jacoby18.25.3. Wyrazy wchodzące w skład określenia dotyczącego nazw ulic, placów i parków oraz... ~ ulica, aleja, plac, pałac Pod Globusem, willa Atma, most Grunwaldzki, most Poniatowskiego, brama Isztar, pomnik... ~ ulica, aleja, plac18.25.1. Jeśli stojący na początku nazwy wyraz: ulica, aleja, brama, bulwar, osiedle, plac,... ~ ulica, aleja, placJeżeli Rada Miejska w Elblągu podejmie uchwałę, że np kwiat róża piszemy ruża to też tak... ~ ulica, aleja, placA jak poprawnie napisać aleja Odrodzenia? ~ ŚwiadekNajpierw pseudo dziennikarzy wysłać na nauke języka ojczystego, a póxniej niech pisza! ~ EuPiNo coz, to bardzo przykre ze tak jest w Elblagu. To moje miasto rodzinne, tam sie urodzilem i... ~ AlexanderTaaa...nie ustępuje...tylko dlaczego co 2 tygodnie mam zapchane kamieniem filtry? ~ frwgtjupowiem tyle że te panie są okropne. A zwłaszcza MK ~ brak słówMoże i jest ekstra w stacji uzdatniania wody, potem płynie parę km rurami wodociągowymi, które... ~ SraczkaPrzede wszystkim to na dzień dobry należy zwiększyć próg dochodowy. Bo najwięcej jest osób,... ~ ambrozyco niektórym chyba sodowa uderzyła do głowy nie tak dawno walczono z jakaś paskudnym ślimakiem... ~ ccby tylko zaistnieć...... ~ j23Miasto duchów iemerytow. ~ Emeryt

Zalety nowoczesnego budownictwa

› poradnik 20 dni temu    23.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wykorzystywanie zalet nowoczesnego budownictwa cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród deweloperów, jak i osób szukających nowego miejsca w życiu. Niecodzienne formy i stylistyka zapewniają nie tylko wrażenia czysto wizualne, ale również umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni i są przez to niesamowicie funkcjonalne.

Co w nich takiego specjalnego?
 

Tym, co wyróżnia nowoczesne domy, od tych sprzed lat, jest ponadczasowy design przy zachowaniu praktycznej strony budynku. Dzisiaj, domy nie muszą być topornymi budowlami, ale są w stanie pomóc nam zaoszczędzić niemałe ilości pieniędzy i przy okazji – działać pozytywnie na środowisko! Poruszymy dziś obie kwestie, zarówno te dotyczące wrażeń wizualnych, jak i czynników czysto ekonomicznych.

To co na zewnątrz
 

Nowoczesne budownictwo wyróżnia się niecodziennym podejściem do designu. Nie jesteśmy już skazani wyłącznie na surowość cegły i żelbetonu. W dzisiejszych czasach możemy bawić się materiałami, kolorami czy nawet fakturami, aby uzyskać to, co nas zadowoli i sprawi, że mieszkanie w takim domu będzie czystą przyjemnością. Najpopularniejszym trendem jest coraz śmielsze wykorzystywanie drewna, które sprawi, że wnętrze będzie znacznie cieplejsze i przytulniejsze dla domowników.

Praktyczne rozwiązania – to myśl, która musi towarzyszyć projektantom przez proces twórczy. Dziś takie wnętrze wyróżnia się wyraźnie zaznaczonym podziałem i spełnianymi przez poszczególną przestrzeń funkcjami. Strefa dzienna, czyli kuchnia, jadalnia i salon będą oddzielone od części typowo nocnej, w skład której wchodzi, chociażby sypialnia. Sporo projektów posiada jednak wiele niestandardowych pomieszczeń jak, chociażby oddzielna garderoba czy spiżarnia.

Więcej informacji o domach nowoczesnych można znaleźć na http://domyhybrydowe.pl/o-nas/charakterystyka-firmy

To, co w środku
 

Wiedzieliście, że wasz dom może pomagać wam oszczędzać pieniądze? To prawdziwie nowatorski koncept! Dziś prawie każdy chce dążyć do tego, aby odciążyć w nawet najmniejszym stopniu naszą planetę. Budynki projektowane z przyświecającą im ideą energooszczędności nikogo już nie dziwią. Sposoby na ograniczenie naszego oddziaływania na środowisko są przeróżne. Najprostszy z nich to wykorzystanie odpowiednich materiałów izolacyjnych, aby zmniejszyć utratę energii cieplnej budynku. Bardziej skomplikowane możliwości przewidują instalowanie pomp cieplnych czy paneli fotowoltaicznych. To oczywiście tylko kilka możliwości, jednak tym, co je łączy jest wspólna idea uzyskania maksymalnej efektywności energetycznej budynki i co za tym idzie, obniżenia kosztów utrzymania naszego domu.

Może czas na mnie?
 

Nowoczesne budownictwo to już nie tylko pieśń przyszłości, lecz zaznacza swoją obecność coraz mocniej już teraz! Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy i my dołączyli do czasów, w których domy są nie tylko atrakcyjnie wyglądające, ale i pomagające nam chronić środowisko oraz oszczędzać niemałe pieniądze na płaceniu rachunków. Tymczasem, to co zrobimy z tą sumą gotówki, zależy już tylko od nas!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.