› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Na zdjęciach prezentuję się pięknie :) ~ hanulkaAle mi sensacja , przecież to normalna procedura. Przedsprzedaż jest stosowana wszędzie i na... ~ JaaagAutor artykułu nie ma pojęcia o rynku deweloperskim a szkoda. ~ BeckBudowlancy co to jest cytat z artykułu "pozwolenia na budowę na razie nie brak" budowlaniec z... ~ inspektor budowlanyByłby to najpiękniejszy pomnik w Elblągu i z ciekawą historią. Popieram całym sercem... ~ Jacoby"...ogrodzenie jest, ale pozwolenia na budowę na razie nie brak." Jak to rozumieć? ~ elka77Piękna! Elbląg miałby drugi po piekarczyku symbol, tym razem kobiecy. Jestem za. ~ Dominika[Po sprzedaży huczne bankructwo. ~ $$$$Regal park flat and byznes for janushe byznesu from elbląg ~ great nameJestem pewien że to ten wspaniały Człowiek i Pilot latał nad Elblagiem i nad Zalewem Wiślanym... ~ ObserwatorWiadomości ogórkowe ! ~ RomeoFajna inicjatywa brawo dla tego pana ~ autoszlifpopieram budowe, niezaleznosc to podstawa! Wszyscy jestesmy za Normalnoscia itd i Wszyscy mam... ~ trzezwylumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrhRegal Park flat & business????? a nie Królewski park mieszkalno-biznesowy!!!!! "A niechaj... ~ Polski ChińczykTrochę to wszystko naciagane. Budynek sądu ma 46m. Regal park ma być wyższy, więc policzmy. 13... ~ Realista

Zalety nowoczesnego budownictwa

› poradnik 8 miesięcy temu    23.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zalety nowoczesnego budownictwa

Wykorzystywanie zalet nowoczesnego budownictwa cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród deweloperów, jak i osób szukających nowego miejsca w życiu. Niecodzienne formy i stylistyka zapewniają nie tylko wrażenia czysto wizualne, ale również umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni i są przez to niesamowicie funkcjonalne.

Co w nich takiego specjalnego?
 

Tym, co wyróżnia nowoczesne domy, od tych sprzed lat, jest ponadczasowy design przy zachowaniu praktycznej strony budynku. Dzisiaj, domy nie muszą być topornymi budowlami, ale są w stanie pomóc nam zaoszczędzić niemałe ilości pieniędzy i przy okazji – działać pozytywnie na środowisko! Poruszymy dziś obie kwestie, zarówno te dotyczące wrażeń wizualnych, jak i czynników czysto ekonomicznych.

To co na zewnątrz
 

Nowoczesne budownictwo wyróżnia się niecodziennym podejściem do designu. Nie jesteśmy już skazani wyłącznie na surowość cegły i żelbetonu. W dzisiejszych czasach możemy bawić się materiałami, kolorami czy nawet fakturami, aby uzyskać to, co nas zadowoli i sprawi, że mieszkanie w takim domu będzie czystą przyjemnością. Najpopularniejszym trendem jest coraz śmielsze wykorzystywanie drewna, które sprawi, że wnętrze będzie znacznie cieplejsze i przytulniejsze dla domowników.

Praktyczne rozwiązania – to myśl, która musi towarzyszyć projektantom przez proces twórczy. Dziś takie wnętrze wyróżnia się wyraźnie zaznaczonym podziałem i spełnianymi przez poszczególną przestrzeń funkcjami. Strefa dzienna, czyli kuchnia, jadalnia i salon będą oddzielone od części typowo nocnej, w skład której wchodzi, chociażby sypialnia. Sporo projektów posiada jednak wiele niestandardowych pomieszczeń jak, chociażby oddzielna garderoba czy spiżarnia.

Więcej informacji o domach nowoczesnych można znaleźć na http://domyhybrydowe.pl/o-nas/charakterystyka-firmy

To, co w środku
 

Wiedzieliście, że wasz dom może pomagać wam oszczędzać pieniądze? To prawdziwie nowatorski koncept! Dziś prawie każdy chce dążyć do tego, aby odciążyć w nawet najmniejszym stopniu naszą planetę. Budynki projektowane z przyświecającą im ideą energooszczędności nikogo już nie dziwią. Sposoby na ograniczenie naszego oddziaływania na środowisko są przeróżne. Najprostszy z nich to wykorzystanie odpowiednich materiałów izolacyjnych, aby zmniejszyć utratę energii cieplnej budynku. Bardziej skomplikowane możliwości przewidują instalowanie pomp cieplnych czy paneli fotowoltaicznych. To oczywiście tylko kilka możliwości, jednak tym, co je łączy jest wspólna idea uzyskania maksymalnej efektywności energetycznej budynki i co za tym idzie, obniżenia kosztów utrzymania naszego domu.

Może czas na mnie?
 

Nowoczesne budownictwo to już nie tylko pieśń przyszłości, lecz zaznacza swoją obecność coraz mocniej już teraz! Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy i my dołączyli do czasów, w których domy są nie tylko atrakcyjnie wyglądające, ale i pomagające nam chronić środowisko oraz oszczędzać niemałe pieniądze na płaceniu rachunków. Tymczasem, to co zrobimy z tą sumą gotówki, zależy już tylko od nas!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.