› poradnik |
ponad rok temu
2.02.2021 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 1 / 100% |
A A A |
Sufity napinane zwane często lustrzanymi to dość nowatorski pomysł na wykończenie wnętrza Twojego domu. Kryje się za nimi szereg możliwości dekoracyjnych, zaczynając od zastosowanych materiałów, na oświetleniu kończąc. Technologia ta oparta jest w dużej mierze na profilach montażowych, na których napina się specjalistyczną folię PCV (polichlorek winylu). Takie rozwiązanie daje nieograniczone formowanie kształtów. Mogą przybierać formy wielkopłaszczyznowe, a nawet 3D.
Remont i naprawa starej i spękanej powierzchni stropu przeraża każdego. Ten wszechstronny bałagan trwający tygodniami i koszt, którego przecież nie da się uniknąć, przyprawiają o ból głowy każdego gospodarza domu. Montaż sufitu napinanego pozwoli cieszyć się estetyczną i równą powierzchnią przypominającą taflę lustra bez przeprowadzenia inwazji w domu. To bardzo szybka i nieskomplikowana metoda, dzięki której wnętrze zyska całkiem nowe oblicze. Jakie są inne zalety oprócz estetyki i szybkiego montażu?
Jeśli zdecydujesz się na sufit podwieszany, musisz liczyć się z dużym nakładem pracy podczas remontu oraz z pyłem i brudem trwającym do kilku tygodni. Ponadto płyty z karton gipsu są znacznie cięższe niż konstrukcja pod sufit napinany. Znacznie obciążą strop i obniżą poziom pomieszczenia. Przy montażu sufitów naciąganych unikniesz takiego problemu. Są bardzo lekkie i nie obciążają konstrukcji budynku ani stropu. Dają ci możliwość wyboru różnych materiałów i wzorów, od satynowych, błyszczących, matowych po podświetlane, z nadrukiem lub "gwiaździste niebo".
Sufit napinany jest bardziej kosztowny niż sufit podwieszany z płyt gipsowych, lecz biorąc pod uwagę krótki montaż, estetykę wykonania i efekt końcowy chyba różnica w kwocie nie będzie miała wielkiego znaczenia. Dokładną kwotę poznasz jednak dopiero po dokonaniu pomiaru oraz wyborze materiałów, oraz wzorów, jakie Cię interesują.
Skoro poznałeś już wszystkie zalety, nie pozostaje już nic innego jak wybór odpowiedniego wzoru i do dzieła! Zapraszamy do kontaktu.
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. |