› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo. ~ SorChętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy... ~ Wiosnana robotniczej kolo rynku syf za blokami za sklepem abc kto to posprzata ~ mieszkaniec rencistabędzie tak jak w tamtym roku nawet z samochodu nie wysiądą a przez podwórka należące do... ~ novak Wszystko cacy zobaczcie jaki jest meksyk z tyłu Górnośląskiej od strony Dolinki po lewei... ~ tatus505Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawda

Zanieczyszczona ul.Oboźna. Kto zrobi tu porządek?

› bieżące ponad rok temu    15.03.2014
Ines Kuraś
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
18 zdjęćZanieczyszczona ul.Oboźna. Kto zrobi tu porządek?  fot. Konrad Kacprzak

Czytelniczka zgłosiła się do nas z kolejnym tematem zanieczyszczania miasta. Tym razem chodzi o teren zielony przy ul. Oboźnej, a także ogrodzony teren pod inwestycje.

Jak informuje nasza czytelniczka: „Tutaj ciągle jest brudno, jeden wielki chaos. Nikt nie sprząta porozrzucanych śmieci, ludzie wyprowadzają na spacer psy. Jeżeli tak dalej pójdzie, to nie będzie można spokojnie przejść, nie obawiając się o wybrudzenie. Na spacer z dzieckiem też nie można tutaj wyjść. Czasem tylko przytną krzaki. Część terenu jest ogrodzona pod inwestycje, ale nic się nie dzieje. Proszę bardzo waszą redakcje o zajęcie się tą sprawą.”

Inwestycja o której pisze nasza czytelniczka dotyczy budynku mieszkalnego wielorodzinnego, którego projekt wykonywała firma Atelier Hoffmann. Jak poinformował nas Krzysztof Hoffmann „W momencie uzyskania pozwolenia na budowę ogrodzono teren. Niestety budowa mieszkań czeka na lepsze czasy. Na tą chwilę jest wykonany tylko projekt i ogrodzono teren. Inwestora w tej chwili nie ma.”

Miejmy nadzieję, że teren chociaż w znacznym stopniu po naszej interwencji zostanie uporządkowany.

ilość zdjęć 18 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mariusz
ponad rok temu 1
Osoba ktora robila foto znajduje sie na ogrldzonym terenie curiae co na to wlasciciele terenu .
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.