› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Żarówka LED typu świeczka – elegancja w Twoim kinkiecie

› bieżące 4 miesiące temu    8.05.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Żarówka LED typu świeczka – elegancja w Twoim kinkiecie

Oświetlenie wnętrza powinno być nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale również dopasowane do stylistyki wystroju oraz do upodobań użytkowników. Warto wiec szukać ciekawych i oryginalnych rozwiązań, które sprawią, że lampa będzie przyciągała spojrzenia i stanie się efektownym elementem aranżacyjnym.

Producenci nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych opartych na technologii LED wypuszczają na rynek coraz ciekawsze i zaawansowane technologicznie produkty oświetleniowe, które pod względem jakości, funkcjonalności oraz estetyki spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Już od dawna oświetlenie LED świetnie sprawdza się jako alternatywa dla tradycyjnych źródeł światła, dając wiele możliwości zarówno pod względem użyteczności, jak i estetyki. Jeśli chcesz, aby oświetlenie było klimatyczne i budowało nastrój we wnętrzu, doskonałym rozwiązaniem będzie żarówka LED w kształcie płomienia świeczki. Jej nietypowy kształt sprawi, że nawet prosty i surowy kinkiet zyska zupełnie nowe oblicze. Pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w klasycznej stylistyce, jak i do nowoczesnego, minimalistycznego lub nieco industrialnego wystroju.

Żarówka LED typu świeczka wykonana jest z wysokiej jakości komponentów, jest trwała, wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia. Pobiera niewiele energii z sieci elektrycznej, co sprawia, że jest rozwiązaniem nie tylko efektowny, ale również bardzo energooszczędnym. Jeśli zamienisz żarówki w swoim domu z tradycyjnych na ledowe, bardzo szybko odczujesz to w dużo niższych rachunkach za energię elektryczną. Żarówka LED typu świeczka, choć wydaje się niewielka i niepozorna, daje mocne, efektowne i intensywne światło, które doskonale oświetla wnętrze. Po zamontowaniu jej w kinkiecie otrzymamy świetne źródło uzupełniającego światła. Żarówka sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu, może być uzupełnieniem wystroju salonu, sypialni, wnętrza biurowego, a nawet kuchni. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.