› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Zmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce.

Zastanawiasz się nad kupnem płyt tarasowych? Na co zwrócić uwagę i gdzie kupić w Elblągu?

13 dni temu    7.01.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zastanawiasz się nad kupnem płyt tarasowych? Na co zwrócić uwagę i gdzie kupić w Elblągu?

Betonowe płyty to materiały, które pod kątem popularności przewyższają pozostałe rozwiązania tworzone z gresu czy klinkieru. Są gwarancją zbudowania trwałego i solidnego tarasu, któremu nie będą straszne czynniki zewnętrzne. Istnieje jednak kilka elementów, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem cementowych kafli. O czym mowa?

1. Cechy płyt tarasowych

Płyty tarasowe różnią się od siebie pod względem rozmiaru, kształtu czy koloru. Wybór odpowiednich płyt jest to indywidualny wybór inwestora.

Można je dokładnie prześledzić na stronie producenta płyt tarasowych: https://www.bruk-bet.pl/produkty/plyty-tarasowe

Jednym z ważnych opisujących je parametrów jest też grubość, która rzutuje na przeznaczenie materiału. Inne rozwiązania sprawdzą się na podjeździe czy domowym parkingu, a inne na tarasie, czyli miejscu, które głównie obciążone jest ruchem pieszym. W takich przestrzeniach egzamin zdadzą płyty betonowe o grubości 4 cm. Są zupełnie wystarczające na tarasy, wytrzymałe i trwałe, a także łatwe w montażu. Można je układać na gruncie lub na wspornikach z tworzywa sztucznego. W ten sposób powstanie tzw. taras wentylowany.

2. 4 istotne parametry

Najważniejsze cechy płyt wykorzystywanych w przestrzeni tarasu wiążą się z trzema parametrami: antypoślizgowością, niską nasiąkliwością, a także ścieralnością. Czwartą informacją określającą dobre płyty tarasowe jest także łatwość utrzymania ich powierzchni w czystości. Dzięki odpowiedniej klasie nawierzchnia nie będzie stwarzać problemów z eliminacją plam po winie, tłuszczu z grilla czy zaschniętych liściach. Nie będą jej też straszne kurz, wykwity wapienne czy kawa. Najlepiej w tej roli sprawdzą się warianty wyposażone w dodatkową powłokę ochronną. Jeden z większych producentów płyt tarasowych określa ją terminem ochrony Perlon®. Polega ona na innowacyjnej nanotechnologicznej aplikacji środków polimerowych na warstwę betonu. Ich obecność ogranicza możliwość przenikania brudu w głąb bruku, co usprawnia usuwanie zanieczyszczeń.

3. Cena i to, co ma na nią wpływ

To, co istotne w przypadku zakupu płyt tarasowych, to cena. Ma ona bezpośrednie przełożenie na jakość materiału, a ta często wiąże się z renomą producenta. Ci sprawdzeni i rzetelni, tacy jak np. Bruk-Bet, oferują towar najwyższej klasy, co zagwarantuje budowę solidnego tarasu, a także pozwoli uniknąć nieprzewidywanych wydatków związanych z częstymi naprawami i wymianami płyt. Marka posiada również rozbudowaną sieć dystrybutorów na terenie całej Polski. Dzięki temu koszty transportu będą znacznie niższe. Na ich wartość rzutuje też odległość inwestycji od hurtowni, dlatego warto pamiętać o obowiązującej zasadzie, mówiącej o tym, że im bliżej zlokalizowana jest hurtownia, tym lepiej.

Zapraszamy do naszego autoryzowanego punktu sprzedaży producent betonowych płyt tarasowych Bruk-Bet w Elblągu:

ATTYKA Sp. z.o.o.

AUTORYZOWANY PUNKT SPRZEDAŻY

ul. Akacjowa 25

82-300 Elbląg

kostka@attyka.eu

tel. 55 235 10 37

tel. 695 661 739

Zapoznaj się z aktualną ofertą produktową i obejrzyj ogród wystawowy z płytami tarasowymi o różnych kolorach i formatach. Wybierając ten sklep, wybierasz fachowe i profesjonalne doradztwo .

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.